Головна » Новини компаній » Медичне обладнання замість урочистостей на відкриття: Respublika Park спрямувала кошти на допомогу столичній лікарні
Новини компаній

Медичне обладнання замість урочистостей на відкриття: Respublika Park спрямувала кошти на допомогу столичній лікарні

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Відкриття одного з найбільших торговельно-розважальних центрів у Європі відбудеться в заплановану раніше дату.

ТРЦ Respublika Park відчинить свої двері вже 12 листопада. Замість гучних заходів на честь відкриття адміністрація вирішила спрямувати кошти на допомогу Київській міській клінічній лікарні 10 у боротьбі з COVID-19.

Про це йдеться на офіційній Facebook-сторінці торговельно-розважального центру.

«Наша команда, після консультацій з лікарнею, придбала медичне обладнання, необхідне для надання допомоги пацієнтам з хворобою COVID-19. Це – кисневі балони, маски повнолицьові для неінвазивної вентиляції, пульсоксиметри, дозатори лікувальних речовин та інше. Разом ми сильніші. Бережіть себе та близьких», – закликала гендиректорка Respublika Park Юлія Щаслива.

Нагадаємо, відкриття Respublika Park заплановано на 12 листопада 2021 року. У команді пояснили, як працюватиме ТРЦ з урахуванням «червоної» зони карантину в Києві.

«Ми ретельно готувалися: вакцинували всіх працівників, передбачили пункти вакцинації та місця проведення експрес-тестування на коронавірус», – зазначили в дописі.

Крім того, на вході перевірятимуть документи про вакцинацію або ж наявність дійсного ПЛР-тесту. Для зручності відвідувачів біля Respublika Park буде розміщено пункт експрес-тестування, тож для того, аби потрапити всередину, не потрібно буде їхати здавати тест до лабораторії. Водночас на території ТРЦ розпочне роботу пункт масової вакцинації проти COVID-19.

Для безпеки персоналу та відвідувачів скрізь будуть розміщені санітайзери та забезпечена регулярна дезінфекція приміщень.

Довідка про ТРЦ Respublika Park

ТРЦ Respublika Park – один із найбільших ТРЦ не лише Києва, а й Європи. Його загальна площа становить 300 000 м², орендна – 135 000 м². Об’єкт розташовано в Києві за адресою вул. Кільцева дорога, 1. Серед додаткових переваг ТРЦ – унікальна громадська зона «Оазис» із парком рослин у 2000 кв.м, інноваційний digital-парк розваг Neopolis, перша в Україні аеродинамічна труба заввишки близько 20 м. У торговій зоні об’єкта – 500+ магазинів, у зоні food&beverage, площею 9300 м², – понад 50 ресторанів різного формату. Критий паркінг розрахований на 3500 машиномісць.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка