Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Касові апарати хочуть скасувати!
Ініціативи законотворців

Касові апарати хочуть скасувати!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

6 квітня 2020р. в ВР зареєстрований Законопроект № 3309 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо поліпшення умов ведення господарської діяльності, що здійснюється платниками єдиного податку”

Пропонується дозволити не застосовувати РРО платникам ЄП 1 і 2 груп, а іншим збільшити обсяг доходу для застосування РРО з 1 млн до 4 млн грн.
Автор – нардеп А. Ковальов ( “Слуга народу”).
Проектом закону пропонується внести зміни в ст. 296.10 ПКУ, а саме дозволити не застосовувати РРО платникам ЄП:
• першої і другої груп-взагалі без РРО!
• третій – четвертої груп (фізичні особи – підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 4 млн. грн (зараз – 1 млн. грн).

296.10 Реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку:

         першої та другої груп;

    третьої та четвертої груп (фізичні особи – підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 4000000 гривень. У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 4000000 гривень застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування реєстратора розрахункових операцій розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку.

У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 4 млн. грн застосування РРО для такого платника єдиного податку буде обов’язковим.
У разі прийняття цей Закон набере чинності з дня, наступного за днем ​​його опублікування. 

41 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X