Головна » Бухгалтеру » Консультації » Кількість найманих працівників платника єдиного податку
Консультації

Кількість найманих працівників платника єдиного податку

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Податківці роз’яснили як у податковій декларації платника єдиного податку ФОП груп 2 та 3 заповнюється поле «Фактична чисельність працівників у звітному періоді», якщо кожного місяця кварталу чисельність найманих осіб або осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, була різною.

Відповідно до п.п. 2 п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України до групи 2 платників єдиного податку належать фізичні особи – підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв: не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб; обсяг доходу не перевищує 1500000 грн.

Групу 3 платників єдиного податку можуть обрати фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, не обмежена, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 5000000 грн.

Отже, якщо кількість осіб, які перебувають з платниками єдиного податку груп 2 та 3 у трудових відносинах, кожного місяця кварталу була різною та враховуючи, що для таких платників єдиного податку однією з основних умов перебування на спрощеній системі оподаткування є не перевищення 10-ти осіб або необмеженої кількості осіб відповідно, то у полі «Фактична чисельність працівників у звітному періоді» податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця зазначається найбільша чисельність працівників за будь-який місяць податкового (звітного) періоду.

ЗІР

49 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X