Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Зміни у графік перевірок ДФСУ
Держоргани інформують Консультації

Зміни у графік перевірок ДФСУ

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

ДФСУ знову внесла зміни у Розділ плану-графіка “Документальні планові перевірки платників податків – юридичних осіб” і Розділ II плану-графіка “Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів”.

  1. Завантажити Розділ І плану-графіка “Документальні планові перевірки платників податків – юридичних осіб” та Розділ ІІ плану-графіка “Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів” з урахуванням коригування (жовтень 2018 року) 10.10.2018
  2. Розділ ІІІ плану-графіка “Документальні планові перевірки платників податків – фізичних осіб ” з урахуванням коригування (вересень 2018 року) 
  3. Розділ ІV плану-графіка “Документальні планові перевірки платників податків – юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” з урахуванням коригування (вересень 2018 року) поки що залишено без змін. 

 

42 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X