Головна » Для відпочинку » Книги » КНИГА “НЕОРДИНАРНІ. ІСТОРІЇ УСПІХУ” МАЛКОЛМ ГЛАДУЕЛЛ
Книги

КНИГА “НЕОРДИНАРНІ. ІСТОРІЇ УСПІХУ” МАЛКОЛМ ГЛАДУЕЛЛ

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

• Понад 200 тижнів у списку бестселерів The New York Times
• Більше 4200 відгуків на Amazon.com
• Усі книжки автора є в топі бестселерів за версіями The New York Times та The Globe and Mail 
Життя несправедливе. Гроші, влада, слава і успіх розподіляються серед людей вкрай нерівномірно. Але чому одним все, а іншим нічого? Чи правильно зводити причини успіху тільки лише до особистих якостей, дарованим природою? Малколм Гладуелл перший, хто виявив приховані закони за тим, що завжди здавалося винятково волею випадку. Ці закони пояснюють, чому видатні хокеїсти народжуються, як правило, в січні і практично ніколи в жовтні; чому азіатським школярам математика дається легше, ніж іншим; чому, щоб стати престижним нью-йоркським адвокатом, потрібно бути євреєм. Книга показує, що є спільного у Біла Гейтса, «Бітлз» і Моцарта і чому їм вдалося переплюнути однолітків.

“НЕОРДИНАРНІ. ІСТОРІЇ УСПІХУ” – не посібник «як стати успішним». Це захоплююча подорож у світ законів життя, які ви можете використовувати собі на користь.

Українські видавництва цього року дивують своїми новинками і вони нарешті почали друкувати дійсно цікаву та якісну бізнес-літературу. Особливо відрізняється серед усіх Клуб Сімейного дозвілля, який і випустив у себе цю чудову книжку.

Коротко про автора

МАЛКОЛМ ГЛАДУЕЛЛ – канадський журналіст, поп-соціолог. З 1987 по 1996 рік працював журналістом в Washington Post, очолював нью-йоркське бюро газети. З 1996 року є штатним автором культового журналу The New Yorker. Здобув популярність завдяки своїм книгам «Переломний момент» , «Осяяння» , «Генії і аутсайдери»  та «Що бачила собака ».

Саме книга “Генії та аутсайдери” була видана під назвою “НЕОРДИНАРНІ. ІСТОРІЇ УСПІХУ”.

Містер Гладуелл досить самовпевнено відповідає на питання:

– Чому азіати – кращі математики в світі?
– Чому євреї – відмінні підприємці?
– Як пов’язана культурна спадщина з авіакатастрофами?
– Коли народжувати чемпіонів NHL.

Для того щоб стати професіоналом в своїй справі треба потратити на неї 10000,00 годин. Ось секрет успіху у будь якій справі. І на прикладі Біла Гейтса та групи Бітлз це твердження доводиться. Але не тільки на їх прикладі.

Ваш успіх також буде залежати від того в який час ви народилися та в якій країні (доволі очевидне твердження), адже маючі ті самі здібності і проживаючі в США та в Україні ви досягнете різних успіхів. Також має значення культурна спадщина і образ мислення, а також як людина себе поводить себе із владою.

Наприклад громадянин Росії і громадянин України це дві різні людини. Для росіянина – влада – це все, її треба слухатись і не суперечити. Українці ж слава богу – більш наближені до європейців та американців, якщо ось не те – то вона отримає на “горіхи”. Більший рівень свободи – більше можливостей.

Також Малколм стверджує, ща мати високий IQ, це півсправи, також має значення в якій родині ви виховуєтесь: в заможній чи не дуже. Діти із заможних сімей досягають більшого, за рахунок виховання та цілей які закладають батьки при вихованні.

Книгу можна рекомендувати до прочитання всім, хто хоче розширити свій кругозір і почитати щось цікавеньке. Тільки не сприймайте все дуже серйозно, адже ваша доля в ваших руках. На превеликий жаль ситуація в нашій країні така, що успіху досягають в основному державні службовці, які нічого не роблять, але в них звідкилясь береться по парі квартир та автомобілів, в той час як пересічний українець (навіть дуже здібний) знаходиться на межі виживання.

І основний рецепт успіху такий: хочеш досягти успіху в чомусь, навіть в самому складному: учись, учись, учись. Тренуйся, тренуйся, тренуйся.

 

 

75 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X