Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики ВРУ дав роз’яснення щодо застосування РРО/ПРРО з 1 січня 2022 року.
Держоргани інформують

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики ВРУ дав роз’яснення щодо застосування РРО/ПРРО з 1 січня 2022 року.

Поділіться з друзями - підтримайте проект

 Роз’яснення з’явилось на офіційному сайті парламенту.

«Зважаючи на численні звернення від фізичних осіб – підприємців, які є платниками єдиного податку, щодо проблемних питань застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (РРО/ПРРО) з 1 січня 2022 року та відсутність однозначної позиції державних органів з цих питань, Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики надав узагальнюючу відповідь на звернення платників податку щодо найбільш поширених питань:

  1. Для яких фізичних осіб – підприємців, які є платниками єдиного податку, застосування РРО/ПРРО з 1 січня 2022 року не є обов’язковим?
  2. Чи повинні фізичні особи – підприємці, які є платниками єдиного податку, вести облік товарних запасів та підтверджувати походження товарів документами?
  3. Чи повинні фізичні особи – підприємці, які є платниками єдиного податку, вести облік доходів та витрат?
  4. Продаж товарів з використанням мережі інтернет. У якому випадку обов’язкове проведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО, а в якому випадку – ні?
  5. Як проводити розрахункову операцію у разі продажу товарів з доставкою товарів через служби доставки?
  6. Як проводити розрахункову операцію у разі продажу товару з доставкою кур’єром продавця?
  7. Як проводити розрахункові операції у разі продажу товарів з частковою оплатою, у тому числі при оплаті з розстроченням платежу?

Комітет просить Міністерство фінансів, Національний банк України, Державну податкову службу враховувати викладену позицію під час розгляду звернень платників податків», — сказано у повідомленні.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

січень, 2022

X