Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Легалізувати доходи незаконного походження не вийде – вас викриють та покарають!
Держоргани інформують Консультації Це цікаво

Легалізувати доходи незаконного походження не вийде – вас викриють та покарають!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Якщо ви купили майно, але не змогли підтвердити податківцям джерело доходів, навіть якщо ви звичайний громадянин, а не чиновник, – вам загрожує кримінальне провадження та арешт рахунків.

Це випливає із офіційного повідомлення, розміщеного на сайті Державної податкової служби.

Як зʼясували фахівці підрозділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Харківській області, громадянин придбав низку автомобілів та земельних ділянок на загальну суму понад 20 млн грн. При цьому здійснені витрати у декілька разів перевищували офіційні доходи вказаної особи. Операції мають ознаки легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

За вказаними фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.209  КК України.

Органом досудового розслідування вжито невідкладні слідчі дії, за результатами яких на грошові кошти громадянина в сумі понад 26 млн грн накладено арешт.

У той же час, слід зауважити, що відповідний закон про відповідальність звичайних громадян за непідтвердження джерел доходів, ще не розроблено.

Про необхідність його розробки раніше зазначали голова податкового Комітету Верховної Ради Данило Гетманцев та в. о. голови ДПС Євгеній Олейніков.

38 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X