Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » МОЗ запропонував перелік професій для обов’язкової вакцинації
Ініціативи законотворців Держоргани інформують

МОЗ запропонував перелік професій для обов’язкової вакцинації

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Міністерство охорони здоров’я оприлюднило перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковій вакцинації. Проєкт наказу оприлюднений для обговорення на сайті Федерації профспілок України.

Згідно з документом, на період дії карантину, встановленого урядом, вакцинації проти Covid-19 підлягають:

  • Працівники центральних органів виконавчої влади та їх територіальних підрозділів;
  • Працівники місцевих державних адміністрацій;
  • Працівники закладів професійної (професійно-технічної освіти), фахової передвищої, загальної середньої освіти, дошкільної освіти, позашкільних закладів освіти.

У МОЗ пояснювали, що перші пріоритетні групи, ті хто вакцинувались на перших етапах кампанії, вже досягнули показників понад 80% охоплення (медики, військові ЗСУ, структури МВ). Групи з 3 етапу (освітяни та держслужбовці) ще не досягли такого результату охоплення.

За добу 26 вересня в Україні зафіксовано 3007 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби, з них дітей – 286, медпрацівників – 32. Старт вакцинації в Україні відбувся 24 лютого 2021 року. Від початку кампанії проведено усього 12 240 363 щеплення.

 

Джерело

25 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X