Головна » Для завантаження » Нормативка » Нормативна база бухгалтера » ЛИСТ ДФС від 06.10.2015 р. № 21157/6/99-99-19-03-02-15
Нормативна база бухгалтера

ЛИСТ ДФС від 06.10.2015 р. № 21157/6/99-99-19-03-02-15

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИЛИСТвід 06.10.2015 р. № 21157/6/99-99-19-03-02-15Про розгляд листа

Державна фіскальна служба України розглянула лист платника податку щодо включення до податкового кредиту сум ПДВ, сплачених (нарахованих) у зв'язку з придбанням товарів/послуг та зазначених у податковій накладній, якщо така податкова накладна зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) з порушенням терміну її реєстрації, та повідомляє.Відповідно до пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України (далі - ПКУ), податкова накладна, складена та зареєстрована в ЄРПН платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.Згідно з пунктом 198.6 статті 198 ПКУ не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені зареєстрованими в ЄРПН податковими накладними чи не підтверджені митними деклараціями, іншими документами, передбаченими пунктом 201.11 статті 201 ПКУ.У разі якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму податку на додану вартість на підставі отриманих податкових накладних, зареєстрованих в ЄРПН, таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів з дати складення податкової накладної.Враховуючи зазначене, податкові накладні/розрахунки коригування, які станом на 29.07.2015 своєчасно не зареєстровані в ЄРПН та по яких станом на вказану дату не сплинув граничний термін їх реєстрації в ЄРПН (з дати їх складання не минуло 180 календарних днів), можуть бути включені до складу податкового кредиту не раніше звітного періоду, в якому такі податкові накладні/розрахунки коригування зареєстровано в ЄРПН, та не пізніше ніж 365 календарних днів з дати складання.

Читати по темі:  Скарга на контрагента. ПДВ.Додаток Д8. Наслідки для покупця і продавця
Голова

 

Р.М. Насіров
 
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Наша розсилка

Опитування

Нужен ли на вашем предприятии "Платежный календарь"

Платежный календарь представляет собой плановый финансовый документ, обеспечивающий ежедневное управление поступлением и расходованием денежных средств предприятия.

Випадкова цитата

Экономический кризис раскроет то, чего не в состоянии обнаружить аудиторы

ЛИСТ ДФС від 06.10.2015 р. № 21157/6/99-99-19-03-02-15

Час читання: 3 min
0

Поділитися з другом