Головна » Для завантаження » Нормативка » Нормативна база бухгалтера » Лист ДФС від 29.12.2016 № 3221/10/10-36-12-02-19
Нормативна база бухгалтера

Лист ДФС від 29.12.2016 № 3221/10/10-36-12-02-19

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Print Friendly, PDF & Email
ГУ ДФС у Київській області
Лист
 
29.12.2016 № 3221/10/10-36-12-02-19
  
Головним управлінням Державної фіскальної служби у Київській області на виконання завдання ДФС України розглянуто лист ПП щодо порядку заповнення та реєстрації податкових накладних.
За результатами розгляду листа ПП, з урахуванням вимог статті 52 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – Податковий кодекс), ГУ ДФС у Київській області в межах своєї компетенції повідомляє наступне.
Згідно із пунктом 201.2 статті 201 Податкового кодексу форма та порядок заповнення податкової накладної затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.
Відповідно до пункту 4 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 №1307, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26.01.2016 за № 137/28267, зі змінами та доповненнями (далі - Порядок №1307), усі графи податкової накладної, що мають вартісні показники, заповнюються в гривнях з копійками.
Водночас пунктом 16 Порядку №1307 передбачено, що графа 7 заповнюється у гривнях з копійками, якщо інше не передбачено чинним законодавством.
Тобто графа 7 податкової накладної повинна містити цифрове значення, що має не більше двох знаків після коми. В окремих випадках, коли ціни (тарифи) затверджено відповідними рішеннями уряду, у графі 7 податкової накладної може зазначатися числове значення з більшою кількістю знаків після коми.
Таким чином, вартісні показники податкової накладної повинні містити не більше двох знаків після коми (крім показника графи 7, якщо для нього інше передбачено чинним законодавством).
При цьому Порядком №1307 не визначено обмеження щодо кількості знаків, яку можуть містити після коми кількісні показники, що зазначаються у графі 6 податкової накладної, а також правила округлення як вартісних так і кількісних показників, отриманих внаслідок розрахунку.
Необхідною кількістю знаків після коми у кількісному показнику вважається така кількість, якої достатньо для вірного розрахунку вартісного показника у графі 10 податкової накладної та рядків I-IX розділу А податкової накладної.
Розрахунок вартісного показника, у якому внаслідок добутку показників граф 6 та 7 податкової накладної отримується число, у якому кількість знаків після коми перевищує два, вважається вірним, якщо з метою скорочення такої кількості знаків до другого знаку після коми округлення не призводить до збільшення такого знаку на "1" (одиницю).
Крім того, роз’яснення із зазначеного питання надано листом Державної фіскальної служби України від 03.10.2016 р. № 21408/6/99-99-15-03-02-15 "Про надання відповіді".
 
Заступник начальника ГУ ДФС у Київській областіО.М. Форосенко
 
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

девятнадцать − 14 =

Наша розсилка

Випадкова цитата

Простое усилие, чтобы уделить немного положительного внимания людям, имеет много общего с производительностью

Лист ДФС від 29.12.2016 № 3221/10/10-36-12-02-19

Час читання: 4 min
0

Поділитися з другом