Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Локдауну в Україні не буде, незважаючи на рекордну кількість хворих на коронавірус
Це цікаво

Локдауну в Україні не буде, незважаючи на рекордну кількість хворих на коронавірус

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

За оцінками МОЗ, у найближчі тижні Україна вийде на пікові значення захворюваності на COVID-19. Про це повідомив очільник МОЗ Віктор Ляшко.

“Ми прогнозуємо 40-60 тисяч на добу, і вже найближчими тижнями. Тобто через тиждень-два Україна виходитиме на пікові значення за кількістю випадків коронавірусної хвороби”, – сказав Ляшко.

Ляшко наголосив, що в Україні не передбачається введення локдауну, через дію адаптивний карантин, який “показав свою ефективність у 2021 році, коли ми проходили дві хвилі тим, що в першу хвилю десять областей не заходили в “червону” зону взагалі, а восени – шість”.

Нагадаємо, 28 січня в Україні зафіксовано рекордну кількість нових випадків COVID-19 – 34 408.

Абсолютний рекорд за кількістю нових випадків COVID-19 за добу, та понад сто тисяч летальних випадків за весь період вже наступногодня , 29 січня 2022р.!

В Україні, станом на 29 січня зафіксовано рекордну, за весь період пандемії коронавірусу, кількість нових хворих за добу – 37 351 випадок.

За весь час пандемії зафіксовано вже понад чотири мільйони випадків – 4 017 961 випадок захворювання, а кількість летальний випадків перейшла межу у сто тисяч. 29 січня кількість померлих від COVID-19 збільшилась до 100 031 особи.

Нагадаємо, станом на сьогодні в «червоній» зоні епіднебезпеки перебуває лише дві області: Івано-Франківська та Рівненська та вже і Львівщина

У Львівській області посилюють карантинні обмеження через коронавірус.

З півночі 31 січня діє заборона приймати відвідувачів закладами громадського харчування, при цьому дозволяється адресна доставка замовлень та робота навинос. Забороняється діяльність ринків, окрім продовольчих; приймання відвідувачів у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, окрім спортсменів національних збірних команд України та їхніх тренерів.

Ці обмеження не стосуватимуться повністю вакцинованих людей, або тих, хто має негативний ПЛР-тест чи тест на антиген, сертифікат про одужання від COVID-19.

Забороняється робота розважальних закладів; проведення всіх масових заходів (окрім деяких винятків).


Поділіться з друзями - підтримайте проект
X