Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Мінфін представив для громадського обговорення проєкти нормативно-правових актів, необхідних для запровадження програмних РРО
Ініціативи законотворців Держоргани інформують

Мінфін представив для громадського обговорення проєкти нормативно-правових актів, необхідних для запровадження програмних РРО

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

На сайті Міністерства фінансів у розділі “Проекти регуляторних актів для обговорення у 2019 р.” розміщено проєкти таких нормативно-правових актів:

Зміни до Наказу Міністерства фінансів від 14.06.2016  № 547, включаючи такі нові порядки:

Порядок реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій;

Порядок визначення діапазону, видачі, резервування, використання фіскальних номерів, що присвоюються електронним розрахунковим документам під час роботи програмного реєстратора розрахункових операцій в режимі оф-лайн;

Зміни до Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого Наказом  Міністерства фінансів України від  21.01.2016  № 13.

Зазначені проєкти розроблені на виконання Закону України від 20.09.2019 № 128 в частині забезпечення можливості використання при здійсненні розрахункових операцій програмних реєстраторів розрахункових операцій.

Проєкт наказу передбачає внесення змін до форми і змісту розрахункових документів, що формуються реєстраторами розрахункових операцій та/або програмними реєстраторами розрахункових операцій, затвердження нової форми розрахункового документа для операцій з видачі готівкових коштів держателям електронних платіжних засобів, у випадках передбачених законодавством або за бажанням платників податків можливість зазначення цифрового значення штрихкодів товарів відповідно до Положення про штрихове кодування товарів, затвердженого наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 20 серпня 2002 р. № 255 (у редакції наказу Міністерства економіки України від 25 жовтня 2007 р. № 355), зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 05 вересня 2002 р. за № 733/7021.

 

З проєктами можна ознайомитись за посиланням

Наступні кроки: одержання зауважень і пропозицій від громадськості та їх опрацювання разом із учасниками робочої групи щодо розробки нормативно-правових актів з РРО, погодження із профільними міністерствами та відомствами.

69 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка

Реклама

X