Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Мінфін представив для громадського обговорення проєкти нормативно-правових актів, необхідних для запровадження програмних РРО
Ініціативи законотворців Держоргани інформують

Мінфін представив для громадського обговорення проєкти нормативно-правових актів, необхідних для запровадження програмних РРО

Поділіться з друзями - підтримайте проект

На сайті Міністерства фінансів у розділі «Проекти регуляторних актів для обговорення у 2019 р.» розміщено проєкти таких нормативно-правових актів:

Зміни до Наказу Міністерства фінансів від 14.06.2016  № 547, включаючи такі нові порядки:

Порядок реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій;

Порядок визначення діапазону, видачі, резервування, використання фіскальних номерів, що присвоюються електронним розрахунковим документам під час роботи програмного реєстратора розрахункових операцій в режимі оф-лайн;

Зміни до Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого Наказом  Міністерства фінансів України від  21.01.2016  № 13.

Зазначені проєкти розроблені на виконання Закону України від 20.09.2019 № 128 в частині забезпечення можливості використання при здійсненні розрахункових операцій програмних реєстраторів розрахункових операцій.

Проєкт наказу передбачає внесення змін до форми і змісту розрахункових документів, що формуються реєстраторами розрахункових операцій та/або програмними реєстраторами розрахункових операцій, затвердження нової форми розрахункового документа для операцій з видачі готівкових коштів держателям електронних платіжних засобів, у випадках передбачених законодавством або за бажанням платників податків можливість зазначення цифрового значення штрихкодів товарів відповідно до Положення про штрихове кодування товарів, затвердженого наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 20 серпня 2002 р. № 255 (у редакції наказу Міністерства економіки України від 25 жовтня 2007 р. № 355), зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 05 вересня 2002 р. за № 733/7021.

 

З проєктами можна ознайомитись за посиланням

Наступні кроки: одержання зауважень і пропозицій від громадськості та їх опрацювання разом із учасниками робочої групи щодо розробки нормативно-правових актів з РРО, погодження із профільними міністерствами та відомствами.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Комунальне пекло: змусять заплатити двічі
Мітки

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

три × три =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Наша розсилка

Реклама

Події

січень, 2020

Random Quote

Есть всего одна вещь, которой человек может полностью управлять — это его собственное отношение к жизни

— Наполеон Хилл
X

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: