Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Мобільні оператори: підвищення тарифів в 2021 році
Це цікаво

Мобільні оператори: підвищення тарифів в 2021 році

Поділіться з друзями - підтримайте проект

З 2021 року мобільні оператори “Київстар”, “Vodafone Україна” і lifecell, а також оператор фіксованого телефонного зв’язку “Укртелеком” підвищать вартість пакетів послуг для ряду тарифних планів. 

Зокрема, компанія “Київстар” перегляне умови старих контрактних тарифів, які були запущені близько трьох років тому, і в яких весь цей час не змінювалися умови. Цим тарифами користується близько 1,5% абонентів “Київстар”. 

Адміністрація компанії пояснила, що абоненти почали використовувати в три рази більше інтернету, частіше дзвонять на інші мережі та за кордон. Клієнт може самостійно вибрати потрібні пакет з великим об’ємом послуг.

На зміну цін впливають такі чинники як: інфляція, зростання курсу валют (оператори купують обладнання у закордонних постачальників за валюту) і збільшення інвестицій в розвиток мережі.

Компанія “Vodafone Україна” також повідомляє про нішевих архівних тарифах, вже недоступних для підключення.

З моменту запуску тарифів зросла: споживання, навантаження на мережу, ростуть витрати на підтримку інфраструктури та розширення ємності, як у великих містах, так і в невеликих населених пунктах.

У компанії вважають, що, в цілому тенденція наступного року це не підвищення цінника, а зміна тарифів відповідно до умов, що змінилися попитом і споживанням (вартість мегабайта з урахуванням всіх змін знижується, так як збільшується обсяг послуг в рамках пакетів). Оператор планує орієнтуватися на доступність послуг не тільки для найактивніших користувачів, але і для всіх категорій клієнтів.

У компанії “lifecell” заявили, що оператор підвищує вартість для семи застарілих тарифних планів, частина з яких – акції, де оператор гарантував вартість тільки до кінця грудня 2020 року.

Фактор, що впливає на зростання вартості пакетів: постійні інвестиції в роботи над розширенням ємності 4G-мережі і підключення нових населених пунктів до швидкісного мобільного інтернету.

“Кожному абоненту, для кого була змінена вартість тарифу, lifecell запропонував альтернативний тарифний план з нової лінійки за допомогою SMS-повідомлень”,

– повідомили в компанії, додавши, що абоненти lifecell можуть скористатися тарифним планом “хендмейд і самостійно вибрати наповнення тарифу”.

Компанія “Укртелеком” також зазначає, що причиною зміни вартості зв’язку є економічна необхідність.

За їхніми даними, ростуть витрати на утримання мережі, середній рівень заробітної плати. Хоча ціни на зв’язок в Україні – одні з найнижчих в світі. У компанії зміни стосуються пакетних пропозицій по телефонії, зростання в В2С сегменті буде на суму близько 25 грн місяць.

Подорожчання тарифу буде на 22 грн. І за даними компанії, це дуже конкурентна пропозиція на ринку голосової телефонії. В інтернеті в масовому сегменті в середньому підвищення буде на суму в середньому близько 40 грн / місяць, це близько 25% рахунку.

ІнтерФакс Україна


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

грудень, 2021

X