Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Монетизація пільг на проїзд – компенсація за 30 поїздок на місяць
Ініціативи законотворців

Монетизація пільг на проїзд – компенсація за 30 поїздок на місяць

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Урядом прийнято рішення про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування постановою Кабміну від 14 березня 2018 року № 196.

Зокрема, особам, які відповідно до законодавства мають пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських та приміських маршрутах, установлено соціальну норму у мінімальній кількості 30 поїздок на місяць. З урахуванням цієї норми пільги будуть надаватися у готівковій формі у разі прийняття такого рішення органами місцевого самоврядування.

Також для підвищення рівня соціальної підтримки населення органи місцевого самоврядування матимуть право приймати рішення про збільшення кількості поїздок для окремих категорій осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.

Крім того, Порядком надання пільг встановлено, що в разі неприйняття органом місцевого самоврядування рішення про надання пільг у грошовій формі пільги продовжують надаватися в безготівковій формі.

Розмір щомісячної готівкової виплати визначається шляхом множення середньої вартості проїзду в міському комунальному транспорті в області (м Києві) на 30 поїздок. Для осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду транспортом загального користування на міжміських маршрутах, розмір щомісячної готівкової виплати збільшується на 20%.

Щомісячна готівкова виплата особам з інвалідністю I групи або дітей з інвалідністю (крім дітей до шести років) здійснюється в подвійному розмірі. Для осіб з інвалідністю I, II групи і дітей з інвалідністю (крім дітей до 6 років), які навчаються в закладах загальної середньої, професійної та вищої освіти або які проходять реабілітацію, розмір щомісячної готівкової виплати додатково збільшується вдвічі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

3 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Есть всего одна вещь, которой человек может полностью управлять — это его собственное отношение к жизни

— Наполеон Хилл

Події

Ми в Instagram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: