Головна » Для відпочинку » Це цікаво » На ринок України зайдуть відразу кілька іноземних банків: нові можливості для бізнесу?
Це цікаво

На ринок України зайдуть відразу кілька іноземних банків: нові можливості для бізнесу?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

В Україну готуються “зайти” відразу три великі банки – Revolut, Kaspi і TBC. Співзасновник monobank Олег Гороховський вважає, що нові гравці на ринку посилять конкуренцію, і від цього виграють клієнти. Про це він 26 листопада написав на своїй сторінці у Facebook.

У 2020 році в Україні має намір почати працювати британський мобільний банк Revolut, а також казахстанський сервіс Kaspi.kz та грузинський TBC Bank. Гороховський зазначив, що останні 14 років ніхто із іноземних банків не інвестував в Україну.

При цьому він вважає, що це не є показником поліпшення інвестиційного клімату в Україні. Гороховський вважає, що великі банки ухвалили таке рішення, тому що український ринок став привабливішим за рахунок можливості відкривати рахунки без візиту до банку.

Тобто, тепер для виходу на нього не потрібно створювати наземну інфраструктуру. Гороховський припускає, що всі три банки зайдуть до України зі своїми технологіями, кредитними продуктами та великими маркетинговими бюджетами.

“Конкуренція посилиться, і від цього виграють клієнти. Чи готові ми до приходу таких гравців? Подивимося, звичайно. Чи будуть у нових гравців вигідні умови? Звичайно будуть. Чи зможуть вони створити клієнтський досвід, що запам’ятовується? Не впевнений”,

— написав співзасновник monobank.

Нагадуємо, банк Грузії TBC Bank розглядає можливість купівлі українського “дочірнього” підрозділу грецького Piraeus Bank SA. Український підрозділ Piraeus Bank також зацікавлений у потенційних покупцях та проходить “квапний due diligence”.

Напередодні стало відомо, що фінтех-компанія Revolut  зареєструвала в Україні офіційну юридичну особу. Воно називається ТОВ “Револют Технолоджіс Юкрейн”, її бенефіціар – Revolut Ltd. Організацію зареєстровано в БЦ Horizon Park, керівником зазначено Владислава Яценка.

У листопаді цього року також повідомлялося , що Kaspi.kz веде переговори про покупку українського маркетплейсу Kasta.

Джерело


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка

Події

січень, 2022

X