Головна » Новини компаній » На Рівненській АЕС тестують систему електронного документообігу на базі Megapolis.DocNet
Новини компаній

На Рівненській АЕС тестують систему електронного документообігу на базі Megapolis.DocNet

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Компанія InBase створює та впроваджує корпоративну систему електронного документообігу для Рівненської АЕС та Дирекції НАЕК «Енергоатом» на базі програмного продукту Megapolis.DocNet.

За допомогою корпоративної системи ЕДО компанія хоче перейти на безпаперовий документообіг, підвищити швидкість та ефективність роботи з документами, зробити опрацювання та розробку документів прозорими, контролювати виробничі процеси на кожному рівні.

  • Хто бере участь у розробці

Компанія InBase на базі сервісу Megapolis.DocNet створює корпоративну систему, інтерфейс, функціонал та можливості якої повністю підлаштовані під потреби Рівненської АЕС та «Енергоатома».

У розробці такої системи, зокрема її технічних вимог, бере участь і робоча група станції. Раніше РАЕС мала власну систему електронного документообігу, тому її фахівців залучили до розробки й кастомізації.

  • На якому етапі впровадження зараз

Зараз систему ЕДО використовують для організаційно-розпорядчої документації Дирекції «Енергоатома», але паралельно її планують тестувати і впроваджувати в інших відділах АЕС.

Поки система працює в браузерах на персональних комп’ютерах із будь-якою операційною системою. Надалі вона буде доступна й у мобільних застосунках на iOS та Android.

Також у планах — інтегрувати СЕД з іншими системами корпоративного та національного рівнів, зокрема — з державною системою електронної взаємодії органів виконавчої влади.

Повністю перевести Рівненську АЕС на електронний документообіг планують на початку наступного року.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка