Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » На виконання «короновірусного» Закону оновлено довідники пільг
Держоргани інформують

На виконання «короновірусного» Закону оновлено довідники пільг

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

2 квітня 2020 року набрав чинності Закон від 30.03.2020 р.№540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Зокрема, Закон скасовує ПДВ для ввезення медичних товарів і звільняє бізнес від сплати земельного податку та податку на майно, орендної плати за земельні ділянки, що перебувають у державній та комунальній власності. Крім того, передбачено ряд преференцій і для юридичних осіб – платників податку на прибуток підприємств. Так, по ПДВ та по податку на прибуток введені окремі коди пільг.

З огляду на це, 8 квітня ДПСУ знову оновила довідники пільг (станом 02.04.2020 р.) – №98/1 та №98/2. 

У довідниках надано перелік пільг із податку на прибуток, плати за землю, ПДВ, акцизного податку, податку на нерухоме майно, місцевих податків та зборів, державного мита, а також початок та кінець дії пільг.

У відомстві нагадують, що до 10 лютого включно потрібно було востаннє подати Звіт про податкові пільги за 2019 рік. Тепер облік сум податкових пільг, отриманих суб’єктами господарювання, здійснюватиметься контролюючими органами на підставі інформації, наявної в поданих такими суб’єктами господарювання податкових деклараціях. 

Довідники пільг розміщено за посиланням

56 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X