Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Нардепи пропонують призупинити сплату військового збору
Ініціативи законотворців

Нардепи пропонують призупинити сплату військового збору

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Законопроектом №10179 пропонується призупинити сплату військового збору до закінчення міжнародного аудиту Державного концерну «Укроборонпром» та розслідування фактів, оприлюднених у ЗМІ щодо зловживань в «Укроборонпром»

22 березня 2019 року у Верховній Раді зареєстровано проект Закону №10179 «Про внесення зміни до Податкового кодексу України з метою упередження розкрадання коштів в сфері оборонного замовлення».

Метою законопроекту є призупинити українцями сплату військового збору з доходів громадян до закінчення міжнародного аудиту Державного концерну  «Укроборонпром» та розслідування фактів*, оприлюднених у засобах масової інформації щодо зловживань в Державному концерні «Укроборонпром» та причетності до цього посадових осіб.

Відповідно пропонується доповнити підрозділ 10 розділу ХХ ПКУ пунктом 16-2 такого змісту: «16-2. Тимчасово призупинити дію пункту 16-1 підрозділу 10 розділу ХХ цього Кодексу до закінчення міжнародного аудиту Державного концерну  «Укроборонпром» та розслідування фактів, оприлюднених у засобах масової інформації щодо зловживань в Державному концерні «Укроборонпром» та причетності до цього посадових осіб».

У разі прийняття Закону він набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та діятиме до прийняття окремого рішення Верховної Ради України з цього питання. 

____________

*Йдеться про оприлюднення ЗМІ 25 лютого 2019 року матеріалів журналістського розслідування щодо зловживань в Державному концерні «Укроборонпром» та причетності до цього посадових осіб. За даними НАБУ, розкрадання в «Укроборонпромі» завдали шкоди Україні у розмірі 1 млрд гривень.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

семь − 2 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Небывалая толщина этого отчета защищала его от опасности быть прочитанным

— Уинстон Черчилль

Події

Нет предстоящих мероприятия в указанный период времени.

Ми в Instagram

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: