Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Нардепи пропонують призупинити сплату військового збору
Ініціативи законотворців

Нардепи пропонують призупинити сплату військового збору

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Законопроектом №10179 пропонується призупинити сплату військового збору до закінчення міжнародного аудиту Державного концерну «Укроборонпром» та розслідування фактів, оприлюднених у ЗМІ щодо зловживань в «Укроборонпром»

22 березня 2019 року у Верховній Раді зареєстровано проект Закону №10179 «Про внесення зміни до Податкового кодексу України з метою упередження розкрадання коштів в сфері оборонного замовлення».

Метою законопроекту є призупинити українцями сплату військового збору з доходів громадян до закінчення міжнародного аудиту Державного концерну  «Укроборонпром» та розслідування фактів*, оприлюднених у засобах масової інформації щодо зловживань в Державному концерні «Укроборонпром» та причетності до цього посадових осіб.

Відповідно пропонується доповнити підрозділ 10 розділу ХХ ПКУ пунктом 16-2 такого змісту: «16-2. Тимчасово призупинити дію пункту 16-1 підрозділу 10 розділу ХХ цього Кодексу до закінчення міжнародного аудиту Державного концерну  «Укроборонпром» та розслідування фактів, оприлюднених у засобах масової інформації щодо зловживань в Державному концерні «Укроборонпром» та причетності до цього посадових осіб».

У разі прийняття Закону він набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та діятиме до прийняття окремого рішення Верховної Ради України з цього питання. 

____________

*Йдеться про оприлюднення ЗМІ 25 лютого 2019 року матеріалів журналістського розслідування щодо зловживань в Державному концерні «Укроборонпром» та причетності до цього посадових осіб. За даними НАБУ, розкрадання в «Укроборонпромі» завдали шкоди Україні у розмірі 1 млрд гривень.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

три × три =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Пошук від Google

Наша розсилка

Опрос

Заинтересовали бы вас курсы по управлению финансами в ODOO?

Если вы хотите записаться в ближайшую группу подайте заявку заполнив форму https://forms.gle/atPAScYjWXub1ePx6

Мудра думка

Хочешь иметь столько денег,чтобы хватало тебе и твоей семье — работай сам… Хочешь обеспечить свои будущие поколения — заставь людей работать на себя

— Карл Маркс

Ми в Instagram

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: