Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » НБУ підтримує запровадження безготівкових розрахунків для підприємців
Держоргани інформують

НБУ підтримує запровадження безготівкових розрахунків для підприємців

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Національний банк України підтримує проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження вимог до суб’єктів господарювання щодо приймання електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари (надані послуги)«, розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Національним банком на виконання вимог Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні». Ми вже писали про це тут

Цей документ сприятиме забезпеченню права українців на вільний вибір способу оплати та широкому розвитку платіжної інфраструктури.

Його норми зобов’язують продавців товарів та постачальників послуг надавати клієнтам можливість роздрібних безготівкових розрахунків за товари чи послуги.

Безготівкова оплата забезпечує зручність, швидкість та надійність обслуговування. Крім того, для клієнта безготівкові розрахунки є безпечними, а для держави – прозорими, а також дають змогу оптимізувати витрати на готівковий обіг.

Національний банк упевнений, що консолідована та послідовна державна політика дасть можливість збільшити частку безготівкових розрахунків та розширити інфраструктуру обслуговування електронних платіжних засобів в Україні.

Це наблизить нашу державу до стандартів життя розвинених країн, спонукатиме до активного розвитку сучасних сервісів та технологій, прискорить зниження масштабів тіньової економіки, сприятиме забезпеченню стабільної роботи банківської системи.

Як зазначив директор Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Олександр Яблунівський, останніми роками суттєво збільшилась кількість українців, які надають перевагу здійсненню безготівкових розрахунків.

НБУ

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Нова форма декларації та приклади заповнення (фізособи)

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

18 − пятнадцать =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Наша розсилка

Реклама

Random Quote

Если бухгалтер нарушает правила, его штрафуют. Если нет, то облагают налогом

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: