Головна » Кадровику » Кадровий облік » Нова редакція Порядоку видачі довідки про чисельність працюючих осіб з інвалідністю
Кадровий облік

Нова редакція Порядоку видачі довідки про чисельність працюючих осіб з інвалідністю

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Мінсоцполітики наказом від 28.12.2016 р. №1622 (зареєстрований в Мін'юсті 23.01.2017 р.) внесло зміни до наказу Мінпраці від 25.03.2002 р. №169, яким був затверджений Порядок видачі довідки про чисельність працюючих інвалідів. Тепер цей порядок викладено у новій редакції і він має назву Порядок видачі довідки про чисельність працюючих осіб з інвалідністю. Цей Порядок регулює видачу відділеннями Фонду соціального захисту інвалідів довідок про чисельність працюючих осіб з інвалідністю, які мають основне місце роботи на підприємстві, установі, організації, у тому числі підприємстві, організації громадської організації інвалідів, їх відокремлених підрозділах (далі - підприємство, організація), а також у фізосіб, які використовують найману працю, виходячи з середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу. Підприємства, організації, а також фізособи, які використовують найману працю, для отримання довідки відповідно до свого місцезнаходження подають до відділення Фонду такі документи:
  • заяву;
  • звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів за попередній рік за ф. 10-ПІ;
  • список працюючих осіб з інвалідністю.
Якщо підприємства, організації та фізособи зареєстровані менше року, звіт за формою №10-ПІ подається ними за весь період діяльності, але не менше ніж за один звітний квартал. Подані документи реєструються в журналі реєстрації виданих довідок про чисельність працюючих осіб з інвалідністю. Відділення Фонду після опрацювання поданих документів протягом 10 днів після їх реєстрації видають безкоштовно довідку про чисельність працюючих осіб з інвалідністю за встановленою формою. Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Пошук від Google

Наша розсилка

Приєднуйся до Нас

Події

Відео тижня

«Чому перш за все слід визначатися зі своїми страхами, а потім вже з цілями», Тім Ферріс

Inline
Inline