Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Нові податки для громадян і бізнесу на фоні податкової амністії
Це цікаво

Нові податки для громадян і бізнесу на фоні податкової амністії

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Верховна Рада прийняла урядовий законопроект 5600, який підвищує податки для бізнесу, збільшує штрафи і забороняє виїзд за кордон підприємцям, які мають податковий борг.

До речі, саме цей проєкт Д. Гетманцев пропонує обговорювати публічно. Не весь, звісно, а лише, на його думку, основні, суперечливі моменти.

Також він передбачає збільшення податку з продажу нерухомості – 18% з третього продажу квартири

Окрім того, як відомо, 15 червня Верховна Рада схвалила закон про податкову амністію, ініціатором якого виступив Президент Зеленський.

Як визначено новим законом, якщо ви не подаєте так звану «нульову декларацію», буде вважатися, що ви маєте до 400 тис. грн, квартири площею до 120 кв. м, будинок – до 240 кв. м, нежитлову некомерційну нерухомість 60 кв. м, автомобіль середньоринкової вартістю не більше 400 тис. грн з об’ємом двигуна не більше 3 літрів, земельну ділянку в розмірі безкоштовної передачі. Що стосується законності придбання всього, що більше зазначених вище нормативів, то тут у подальшому можуть виникнути питання.

Чи варто очікувати санкцій з боку податкової та чи підвищаться ціни на житло, у депутатів дізнавалося Право ТВ.

Коментують депутати з фракції «Слуга народу» Сергій Гривко, Олександр Бакумов, Олександр Качура, Данило Гетманцев, Віталій Безгін, Галина Янченко, Євгеній Брагар.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X