Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Обговорення: Мінсоцполітики планує допомагати безробітним започаткувати свій бізнес
Ініціативи законотворців

Обговорення: Мінсоцполітики планує допомагати безробітним започаткувати свій бізнес

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Мінсоцполітики винесло на громадське обговорення проект наказу «Про затвердження Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності».

Цей порядок визначає процедуру, умови надання допомоги по безробіттю, механізм обчислення регіональними та базовими центрами зайнятості, а також філіями регіональних центрів зайнятості державної служби зайнятості страхового стажу.

Допомога по безробіттю призначається центрами зайнятості з восьмого дня після реєстрації безробітного за його особистою заявою за формою, наведеною в додатку 1 до цього порядку.

Загальна тривалість виплати допомоги по безробіттю застрахованим особам не може перевищувати 360 календарних днів (особам передпенсійного віку — не більше 720 календарних днів) протягом двох років з дня її призначення.

Розмір допомоги по безробіттю визначатиметься на підставі відомостей Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування залежно від:

  • страхового стажу;
  • заробітної плати (доходу);
  • а у разі відсутності цих відомостей — довідок про заробітну плату (грошове забезпечення, винагороду за цивільно-правовим договором), виданих особі роботодавцем, військовим комісаріатом, де така особа перебувала на обліку, військовою частиною, органом, де особа проходила службу.

Допомога по безробіттю за календарний місяць не може перевищувати чотирикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, визначеного законом на відповідний рік, і не може бути меншою від мінімального розміру, встановленого правлінням Фонду.

Нагадуємо, зараз розмір прожиткового мінімуму встановлюється Законом про Держбюджет на відповідний рік. В 2019 році це до 30,06,2019 — 1921,00 грн, з 01,07,2019 — 2007,00 грн, у грудні 2019 — 2102,00 грн.

Детальніше ознайомитися із Проектом  тут

ЮрЛіга

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Чи має роботодавець в оголошеннях про працевлаштування зазначати розмір заробітної плати?

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

шестнадцать − одиннадцать =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Наша розсилка

Реклама

Random Quote

Великие умы обсуждают идеи. Средние умы обсуждают события. Мелкие умы обсуждают людей

— Элеонора Рузвельт

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: