Головна » Uncategorized » Одноразове декларування: копії документів, що підтверджують вартість об’єктів декларування
Uncategorized

Одноразове декларування: копії документів, що підтверджують вартість об’єктів декларування

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Декларант зобов’язаний до одноразової (спеціальної) добровільної декларації додати копії документів, що підтверджують вартість об’єктів декларування, у разі:

  1. місцезнаходження (реєстрації) активу фізичної особи за межами України (п. 7.2 підрозділу 94  розділу ХХ Податкового кодексу України (далі – ПКУ);
  2. декларування валютних цінностей, визначених підпунктом «а» пункту 4 підрозділу 94  розділу ХХ ПКУ (п. 7.1 підрозділу 94  розділу ХХ ПКУ);
  3. декларування прав грошової вимоги (п. 7.1 підрозділу 94  розділу ХХ ПКУ).

Водночас, декларант може додати до одноразової (спеціальної) добровільної декларації відповідні документи або належним чином засвідчені їх копії, що підтверджують вартість об’єктів декларування, які знаходяться (зареєстровані) на території України (п. 7.2 підрозділу 94  розділу ХХ ПКУ).

Довідково: відповідно до підпункту «а» пункту 4 підрозділу 94  розділу ХХ ПКУ об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування можуть бути визначені підпунктами 14.1.280 і 14.1.281 пункту 14.1 статті 14 ПКУ активи фізичної особи, що належать декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходяться (зареєстровані, перебувають в обігу, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації, у тому числі, але не виключно:

  1. валютні цінності (банківські метали, крім тих, що не розміщені на рахунках, національна валюта (гривня) та іноземна валюта, крім коштів у готівковій формі, та права грошової вимоги (у тому числі депозит (вклад), кошти, позичені третім особам за договором позики), оформлені у письмовій формі з юридичною особою або нотаріально посвідчені у разі виникнення права вимоги декларанта до іншої фізичної особи.

 

ДПС

40 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X