Головна » Бухгалтеру » Софт » Огляд онлайн-сервісу для підприємців «Смарт Бухгалтерія»
Софт

Огляд онлайн-сервісу для підприємців «Смарт Бухгалтерія»

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Онлайн-сервіси стають популярними серед українців, ними користуються для вивчення мов, зберігання даних, планування справ, ведення бухгалтерії. В нашому огляді ми розберемо хмарний сервіс для підприємців на єдиному податку «Смарт Бухгалтерія». Розглянемо, чим він зручний для бухгалтерів і як допомагає підприємцям подолати рутину в веденні обліку.

Онлайн-сервіс зручніший за програму

Ідея онлайн-бухгалтерії не нова, подібними продуктами вже давно користуються в усьому світі. Працювати в онлайн-сервісі можна всюди, де є доступ до інтернету: з ноутбука і навіть смартфона, не прив’язуючись до певного комп’ютера. До того ж онлайн-бухгалтерія оновлюється автоматично, допомога спеціалістів не знадобиться.

А ще у хмарних сервісів привабливий зовнішній вигляд, сучасний і зрозумілий інтерфейс, насичений підказками, тому з ними легко працювати.

Так, у «Смарт Бухгалтерії» підприємець може працювати самостійно, навіть якщо не має жодних навичок, або разом із бухгалтером.

Для бухгалтера сервіс зручний тим, що в одному обліковому записі можна вести необмежену кількість клієнтів-підприємців, усі дані завжди під рукою. Можна дати підприємцю доступ, і він сам імпортуватиме виписки з рахунку, фіксуватиме готівкові платежі, додаватиме документи тощо, ці дані автоматично відображатимуться в системі. І ви не витрачатимете часу на зустрічі й телефонні дзвінки. А якщо підприємств в акаунті більше п’яти, можна отримати знижку.

Облік, звітність та інтернет-магазин в одній системі

У «Смарт Бухгалтерії» є справжній помічник для підприємців — у сервісі можна не тільки вести облік і подавати звітність у податкову, але й власноруч створити інтернет-магазин чи сайт. Тобто в одній системі можна вести бухгалтерію і заробляти гроші.

Сервіс підходить для будь-якого виду бізнесу — чи то перукарня, чи то СТО, рекламне або туристичне агентство.

Тепер розглянемо, що ж можна робити в «Смарт Бухгалтерії»:

Вести облік доходів і витрат. Дані в систему можна вносити вручну, а якщо є підприємницький рахунок — імпортувати банківські виписки. Одночасно вести облік сум, які повинні потрапити в декларацію, а також фіксувати так звані управлінські доходи та витрати, які не потрапляють у звітність. Можна аналізувати взаєморозрахунки з контрагентами та кредиторами за допомогою зручної аналітики.

Створювати рахунки, акти і накладні та надсилати їх на електронну пошту клієнтам просто із сервісу. Робити це можна навіть зі смартфона. Є також 15 шаблонів договорів, серед них договір оренди, поставки, надання послуг тощо, вони вже готові до використання, треба лише додати особливі умови.

Автоматично заповнювати декларацію з єдиного податку і книгу обліку доходів. Вам узагалі не доведеться мати клопіт із заповненням звітності, підраховувати дохід і єдиний податок, система все обчислить і заповнить.

Створити інтернет-магазин. За допомогою конструктора сайтів «Смарт Вітрина» можна самостійно створити сайт, без витрат на дизайнера і програміста, домен теж купувати не треба. Навіть бухгалтер може створити власний сайт і пропонувати свої послуги в інтернеті, знаходити нових клієнтів по всій Україні.

Отримувати податкові консультації. Допомога експертів потрібна і підприємцям, і бухгалтерам. А служба турботи «Смарт Бухгалтерії» консультує не тільки щодо роботи в сервісі, але і з питань ведення бізнесу на спрощеній системі оподаткування.

Можливості сервісу відповідають чинному податковому законодавству, вам не доведеться відстежувати зміни самостійно: форми звітів і реквізити для сплати єдиного податку та ЄСВ  завжди актуальні. Система підказуватиме, якщо ви порушуєте правила роботи на єдиному податку, та допоможе уникнути помилок і штрафів.

Перші 30 днів користування сервісом — безкоштовні. Зареєструйтеся за цим посиланням і користуйтеся всіма можливостями сервісу.

А ще є безкоштовний сервіс для подання звітності «Смарт Звітність», за його допомогою можна здавати будь-які звіти до контролюючих органів.

Безпека зберігання даних

На сьогодні хмарні сервіси — це найбільш безпечний спосіб зберігання інформації. Приміром, усі дані користувачів «Смарт Бухгалтерії» зберігаються на хмарних серверах компанії Microsoft Azure в Європі, яка гарантує безпеку найвищого рівня й унеможливлює доступ сторонніх осіб до інформації. Якщо ви звикли покладатися на свій блокнот чи комп’ютер, то маєте зважити всі ризики. Адже блокнот може загубитися, а комп’ютер — зламатися.

 

19 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка

Реклама

X