Головна » Бухгалтеру » Софт » Огляд онлайн-сервісу для підприємців «Смарт Бухгалтерія»
Софт

Огляд онлайн-сервісу для підприємців «Смарт Бухгалтерія»

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Print Friendly, PDF & Email
Онлайн-сервіси стають популярними серед українців, ними користуються для вивчення мов, зберігання даних, планування справ, ведення бухгалтерії. В нашому огляді ми розберемо хмарний сервіс для підприємців на єдиному податку «Смарт Бухгалтерія». Розглянемо, чим він зручний для бухгалтерів і як допомагає підприємцям подолати рутину в веденні обліку.

Онлайн-сервіс зручніший за програму

Ідея онлайн-бухгалтерії не нова, подібними продуктами вже давно користуються в усьому світі. Працювати в онлайн-сервісі можна всюди, де є доступ до інтернету: з ноутбука і навіть смартфона, не прив’язуючись до певного комп’ютера. До того ж онлайн-бухгалтерія оновлюється автоматично, допомога спеціалістів не знадобиться.А ще у хмарних сервісів привабливий зовнішній вигляд, сучасний і зрозумілий інтерфейс, насичений підказками, тому з ними легко працювати.Так, у «Смарт Бухгалтерії» підприємець може працювати самостійно, навіть якщо не має жодних навичок, або разом із бухгалтером.Для бухгалтера сервіс зручний тим, що в одному обліковому записі можна вести необмежену кількість клієнтів-підприємців, усі дані завжди під рукою. Можна дати підприємцю доступ, і він сам імпортуватиме виписки з рахунку, фіксуватиме готівкові платежі, додаватиме документи тощо, ці дані автоматично відображатимуться в системі. І ви не витрачатимете часу на зустрічі й телефонні дзвінки. А якщо підприємств в акаунті більше п’яти, можна отримати знижку.

Облік, звітність та інтернет-магазин в одній системі

У «Смарт Бухгалтерії» є справжній помічник для підприємців — у сервісі можна не тільки вести облік і подавати звітність у податкову, але й власноруч створити інтернет-магазин чи сайт. Тобто в одній системі можна вести бухгалтерію і заробляти гроші. Сервіс підходить для будь-якого виду бізнесу — чи то перукарня, чи то СТО, рекламне або туристичне агентство.Тепер розглянемо, що ж можна робити в «Смарт Бухгалтерії»:Вести облік доходів і витрат. Дані в систему можна вносити вручну, а якщо є підприємницький рахунок — імпортувати банківські виписки. Одночасно вести облік сум, які повинні потрапити в декларацію, а також фіксувати так звані управлінські доходи та витрати, які не потрапляють у звітність. Можна аналізувати взаєморозрахунки з контрагентами та кредиторами за допомогою зручної аналітики.Створювати рахунки, акти і накладні та надсилати їх на електронну пошту клієнтам просто із сервісу. Робити це можна навіть зі смартфона. Є також 15 шаблонів договорів, серед них договір оренди, поставки, надання послуг тощо, вони вже готові до використання, треба лише додати особливі умови.Автоматично заповнювати декларацію з єдиного податку і книгу обліку доходів. Вам узагалі не доведеться мати клопіт із заповненням звітності, підраховувати дохід і єдиний податок, система все обчислить і заповнить.Створити інтернет-магазин. За допомогою конструктора сайтів «Смарт Вітрина» можна самостійно створити сайт, без витрат на дизайнера і програміста, домен теж купувати не треба. Навіть бухгалтер може створити власний сайт і пропонувати свої послуги в інтернеті, знаходити нових клієнтів по всій Україні.Отримувати податкові консультації. Допомога експертів потрібна і підприємцям, і бухгалтерам. А служба турботи «Смарт Бухгалтерії» консультує не тільки щодо роботи в сервісі, але і з питань ведення бізнесу на спрощеній системі оподаткування.Можливості сервісу відповідають чинному податковому законодавству, вам не доведеться відстежувати зміни самостійно: форми звітів і реквізити для сплати єдиного податку та ЄСВ  завжди актуальні. Система підказуватиме, якщо ви порушуєте правила роботи на єдиному податку, та допоможе уникнути помилок і штрафів. Перші 30 днів користування сервісом — безкоштовні. Зареєструйтеся за цим посиланням і користуйтеся всіма можливостями сервісу.А ще є безкоштовний сервіс для подання звітності «Смарт Звітність», за його допомогою можна здавати будь-які звіти до контролюючих органів.

Безпека зберігання даних

На сьогодні хмарні сервіси — це найбільш безпечний спосіб зберігання інформації. Приміром, усі дані користувачів «Смарт Бухгалтерії» зберігаються на хмарних серверах компанії Microsoft Azure в Європі, яка гарантує безпеку найвищого рівня й унеможливлює доступ сторонніх осіб до інформації. Якщо ви звикли покладатися на свій блокнот чи комп’ютер, то маєте зважити всі ризики. Адже блокнот може загубитися, а комп’ютер — зламатися. 
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Мітки

Наша розсилка

Випадкова цитата

Небывалая толщина этого отчета защищала его от опасности быть прочитанным

Огляд онлайн-сервісу для підприємців «Смарт Бухгалтерія»

Час читання: 7 min
0

Поділитися з другом