Головна » Бухгалтеру » Консультації » Оновлено порядок індексації доходів громадян
Ініціативи законотворців Консультації

Оновлено порядок індексації доходів громадян

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Які виплати відтепер індексуються:

  1. розмір аліментів, визначений судом у твердій грошовій сумі;
  2. допомога по безробіттю, що надається відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття;
  3. одноразова виплата допомоги по безробіттю для організації безробітним підприємницької діяльності
  4. суми відшкодування шкоди, заподіяної фізичній особі каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я, а також суми, що виплачуються особам, які мають право на відшкодування шкоди у разі втрати годувальника, крім щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві (з урахуванням виплат на необхідний догляд за потерпілим) та членам їх сімей.

Індексація пенсій здійснюється шляхом їх підвищення відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Індексація страхових виплат від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, здійснюється шляхом їх підвищення відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Оплата праці, в тому числі працюючим пенсіонерам, грошове забезпечення, розмір аліментів, визначений судом у твердій грошовій сумі, допомогу з безробіття, що надається в залежності від страхового стажу у відсотках середньої заробітної плати, стипендії індексуються в межах прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.

за матеріалами КМУ

42 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X