Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Відміна ЄП ІІІ групи — думка президента України
Ініціативи законотворців

Відміна ЄП ІІІ групи — думка президента України

Тільки вчора ми писали про Законопроект №8089, котрий спрямований на відміну єдиного податку 3-ї групи, як він вже став скандальним. Його не підтримав і вкрай розкритикував президент України.

Зокрема на офіційному інтернт-рупорі Гаранта зазначено:

«Я не підтримую його. Впевнений в тому, що на сьогоднішній день сучасні технології дозволяють нам порахувати операції суб’єктів господарювання без дороговартісної купівлі РРО (Реєстратора розрахункових операцій – ред.). Можна використовувати смартфони, захищені програми, можна фіскалізувати фінансові потоки і захистити бізнес», — підкреслив Глава держави.

Петро Порошенко висловив впевненість, що спільними зусиллями вдасться підвищити інвестиційний клімат в державі, покращити позиції України в рейтингу Doing business і забезпечити економічне зростання.

А отже, є надія, що парламентарі, котрі весь час так завзято і вперто бажають скасування спрощеної системи, дещо заспокояться, хоча б на деякий час.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1 Comment

Клікніть, щоб прокоментувати

4 × 5 =

  • Хосподи, какие дебилы…. В стране жопа, нужно поощрять малый бизнес всеми мыслимыми и немыслимыми способами… А какой-то имбицил регистрирует законопроект об отмене упрощенки….

Пошук від Google

Наша розсилка

Небывалая толщина этого отчета защищала его от опасности быть прочитанным

— Уинстон Черчилль

Події

Останні пости на форумі

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: