Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Опитування від ДФСУ – а ви вже отримали листа?
Держоргани інформують

Опитування від ДФСУ – а ви вже отримали листа?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Державна фіскальна служба України протягом грудня 2018 – січня 2019 року проводить загальнонаціональне опитування платників податків щодо якості обслуговування та ставлення платників до органів ДФС, для ідентифікації проблемних питань, що потребують особливої уваги і втручання з метою покращення.

Отримані результати будуть використані для підготовки плану дій з удосконалення сервісів ДФС та для навчання і мотивації працівників, як невід’ємних елементів Стратегічних ініціатив розвитку ДФС до 2020 року.

Опитування є анонімним та добровільним. Відповіді залишаться конфіденційними і будуть використані виключно в цілях опитування.

Анкета доступна за посиланням, наведеним в інформаційному повідомленні, надісланому на електронні адреси платників, інформація про які наявна в ДФС.

У разі виникнення технічних проблем з доступом, тощо, Ви можете звернутись за тел. (044) 247 36 16 або на електронну адресу: l.kondratyuk@sfs.gov.ua.

Результати опитування будуть оприлюднені на офіційному веб-порталі ДФС та сторінці ДФС у Facebook одразу після їх опрацювання.

ДФСУ

11 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X