Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » ЗАХОПЛЕННЯ БУДІВЛІ ДФС ЧИ ПОВЕРНЕННЯ БЛУДНОГО ГОЛОВИ ДФС
Держоргани інформують

ЗАХОПЛЕННЯ БУДІВЛІ ДФС ЧИ ПОВЕРНЕННЯ БЛУДНОГО ГОЛОВИ ДФС

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Поновлений судом на посаді очільника Державної фіскальної служби Роман Насіров сьогодні, 27 грудня, повернувся до роботи ДФС, попри відсутність відповідного рішення Кабміну.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на джерело в уряді.

За словами співрозмовника видання, в рішенні суду від 11 грудня йдеться про негайне поновлення Насірова на посаді, однак такого рішення з боку уряду немає.

“У рішенні суду йдеться про негайне його поновлення на посаді. Повинно було бути відповідне рішення Кабміну. Його немає. Уряд ніякого рішення не ухвалював, Насіров захопив будівлю державної установи”, – повідомили у секретаріаті Кабміну.

“Ми дізналися сьогодні о 15:00, що Насіров зайшов до свого колишнього кабінету”, – додав він.

У прес-службі ДФС відмовились надавати коментар з приводу цієї ситуації та порадили звернутися за інформацією до Кабміну, пославшись на те, що Фіскальна служба не є суб’єктом призначення.

Насіров сам підписав наказ, про те, що приступив до виконання обов’язків глави ДФС
Роман Насіров приступив до виконання обов’язків голови Державної фіскальної служби.

Про це йдеться в наказДФС, який підписав сам Насиров.

“Оголошується рішення Окружного адміністративного суду Києва від 11.12.2018 року у справі” 826/2538/18 про відновлення Насиров на посаді голови Державної фіскальної служби України “, – сказано в ньому

Відзначається, що Насіров приступив до здійснення повноважень 27 грудня.

 

11 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X