Головна » На правах реклами » Особливості отримання кредиту на розвиток бізнесу в Україні
На правах реклами

Особливості отримання кредиту на розвиток бізнесу в Україні

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Коли людина бажає започаткувати власну справу або розширити вже наявний бізнес, не поганим варіантом для цього стане отримання банківського або державного кредиту. Але, щоб ця ідея спрацювала як треба, варто вивчити всі актуальні пропозиції. І, перш за все, необхідно звертати увагу на репутацію фінустанови та відсоткову ставку.

При цьому, зараз фінансування потребують представники малого та середнього бізнесу (МСБ), але існують пріоритетні види діяльності. А новачкам слід пам’ятати, що позика на бізнес “з нуля” – це додатковий інструмент, який сприяє розвитку певної бізнес-ідеї. Щоб заробити трохи грошей, можна відкрити сайт rcgroup.com.ua, де пояснюється, як грати у слоти безкоштовно або на гроші. 

Коротко про особливості банківського кредитування МСБ

Підприємці мають можливість отримати позику на будь-які цілі, пов’язані з розвитком або початком власної справи. При цьому, розмір наданих коштів буде залежати від дати реєстрації бізнесу та інших чинників (тому, це питання індивідуальне). Щодо пріоритетних напрямків для кредитів без застави, це можуть бути:

  • Комп’ютерна галузь, програмування тощо;
  • Послуги, пов’язані з медициною;
  • Експорт та аграрна сфера.

Також, не завжди можливо отримати початковий капітал від банку без застави. Хоча подібна практика існує, такі кредити мають маленький обсяг, якого може не вистачити. Тож, якщо бізнесмену потрібна більша сума, доведеться внести заставу: нерухоме майно, автівка, товари, готові вироби, сировина або майбутній врожай. 

Нюанси державної позики на розвиток МСБ

Урядова програма “Доступні кредити 5-7-9%” була запроваджена ще у лютому 2020 року. При цьому, за весь період існування, до неї звернулося майже 61 000 підприємців. А, загальний обсяг цих кредитних договорів становить понад 193 млрд гривень. 

Ці кредити призвані полегшити життя малим та середнім підприємствам України. Також, вони сприяють створенню нових робочих місць та залученню мігрантів. А станом на 1 травня 2023 року, ними встигли скористатися підприємства, що працюють у галузях: сільського господарства, виробництва, торгівлі та промислової переробки. Тим часом, такі позики мають додаткову перевагу – можливість отримання великими компаніями.

Щодо процесу оформлення, він аналогічний звичайному кредитуванню та має тривалість до одного робочого тижня. Щобільше, позики надаються усім підприємствам, власникам яких є громадяни України. А, остаточні рішення з приводу ухвалення кредитів залишаються за відповідним банком. 


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка