Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Парламент надав податковому номеру на ID-картці таку ж юридичну силу, як має довідка
Це цікаво

Парламент надав податковому номеру на ID-картці таку ж юридичну силу, як має довідка

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Верховна Рада прийняла зміни до Податкового кодексу України, передбачені законопроектом № 2524. Міністерство цифрової трансформації долучилося до розробки законопроекту в частині підтвердження достовірності реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП). Таким чином, відтепер українці зможуть підтвердити свій податковий номер за допомогою ID-картки та свідоцтва про народження.

РНОКПП (раніше – ідентифікаційний код чи ІПН) на ID-картці та свідоцтві про народження матиме таку ж юридичну силу, як і довідка про його присвоєння. Тож українці зможуть пред’являти один із зазначених документів для надання даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Це дасть можливість ліквідувати використання довідки з номером платника податків, яка сьогодні є найпопулярнішою серед українців. Станом на сьогодні таких довідок оформлено понад 40 мільйонів.

Також відкрито шлях до запровадження е-РНОКПП – зображення в електронному вигляді інформації, що міститься у картці платника податків.

Урядовий портал


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Втрата документів пов’язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів: що буде?

Наша розсилка

Події

липень, 2021

X