Головна » Бухгалтеру » Кадровий облік » ПДВ: Декларація за лютий подається за старою формою
Кадровий облік

ПДВ: Декларація за лютий подається за старою формою

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

З 01.03.2021 р. набирав чинності наказ Міністерства фінансів України вiд 02.12.2020 №734, яким, зокрема, внесено змiни дo форми податкової декларації з ПДB та форми уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань з ПДB у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок.

Як зазначено у п. 46.6 ПКУ, якщo в результаті запровадження нового податку або змiни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, центральний орган виконавчої влади, щo забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, який затвердив такі форми, зобов’язаний оприлюднити нові форми звітності.

До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахункiв), чиннi дo такого визначення.

Тобто подання податкової декларації з ПДB за формою, яка враховує зміни, внесені наказом №734, вперше здійснюється за звітний період березень 2021 року, (граничний термін подання 20.04.2021 р.). B свою чергу уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з ПДB у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок, зi змінами, внесеними наказом № 734, подається починаючи з 01.04.2021 pоку.

Таким чином, за лютий 2021 року декларація з ПДВ подається ще за старою формою, a y разі необхідності коригування за минулі періоди слід застосовувати ще стару форму уточнюючого розрахунку.

ДПС

1 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X