Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Перші електронні торги арештованим майном — вдало продали?
Держоргани інформують

Перші електронні торги арештованим майном — вдало продали?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Відбулися перші торги арештованим майном, яке Національне агентство передало для реалізації на електронному аукціоні  OpenMarket. 20 листопада було успішно реалізовано 3 з 5 транспортних засобів. Станом на сьогодні від продажу автомобілів на рахунки Агентства вже надійшло понад 1,5 млн. грн.

Всі транспортні засоби були реалізовані з підвищенням стартової ціни в середньому від 10 до 80 тис. грн. 

У зв’язку з повідомленням Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України 2 транспортних засоби були зняті з реалізації з огляду на те, що станом на дату електронних торгів арешти на них не діяли.

«Національне агентство діє у правовій площині і належно виконує приписи закону. У разі скасування арешту майна, воно знімається з реалізації», – наголосив Голова  Національного агентства Антон Янчук та додав, що одне з ключових завдань Агентства на наступний рік – це створення та запуск повноцінної роботи реєстру арештованого майна, що дозволить, зокрема, оперативно одержувати достовірну інформацію про дію арештів у кримінальному провадженні.

Разом з тим, Національне агентство цього тижня передало на реалізацію ще 5 транспортних засобів. Електронні торги відбудуться до кінця цього року. Очікуваний обсяг надходжень від їх продажу становить понад 2,5 мільйона гривень.

Відповідно до закону, кошти від реалізації транспортних засобів будуть спрямовані на спеціальний депозитний рахунок.

Нагадаємо, що у жовтні 2017 року Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури України на підставі судового рішення у кримінальному провадженні передала в управління Національному агентству арештоване майно, серед якого – 22 транспортні засоби.

Реалізовані транспортні засоби

Передано на реалізацію транспортні засоби

 

Інститут реалізації арештованих у кримінальному провадженні активів успішно діє у багатьох країнах світу, передбачений низкою міжнародних актів і його запровадження в Україні було передбачено низкою міжнародних зобов’язань України.

Національне агентство на підставі судового рішення   здійснює  управління активами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, з метою збереження чи збільшення  їх економічної вартості шляхом:

— передачі активів в управління на підставі договору управління;

— розпорядження – реалізації відповідних активів з подальшим розміщенням коштів на депозитних рахунках у державних банках до закінчення кримінального провадження.

АРМА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

четыре − два =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Когда мне не хватало денег — я садился думать, а не бежал зарабатывать. Идея — самый дорогой товар на свете

— Стив Джобс

Події

Останні пости на форумі

Ми в Instagram

  • 24
    2 недели ago by buh24comua #бухгалтер24
  • 24
    1 неделя ago by buh24comua #Б24 #цитатадня
  • 24
    1 неделя ago by buh24comua #Б24

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: