Головна » Юристу » Аналіз законодавства » Нові процесуальні кодекси від 01 грудня 2017 року та ВАСУ від 15 грудня 2017 року
Ініціативи законотворців Аналіз законодавства Держоргани інформують

Нові процесуальні кодекси від 01 грудня 2017 року та ВАСУ від 15 грудня 2017 року

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

У «Голосі України» від 1 грудня 2017 опубліковано постанову Пленуму Верховного Суду № 2 про визначення дня початку роботи. Нагадаємо, Пленум зібрався 30 листопада і визначив днем ​​початку роботи Верховного Суду 15 грудня 2017 року. З дня початку роботи Верховного Суду вступлять в силу нові процесуальні кодекси і ліквідуються вищі спеціалізовані суди та Верховний Суд України.

Нерозглянуті касаційні скарги, заяви, клопотання, подані до Верховного Суду України, ВССУ, ВГСУ, ВАСУ, будуть передані до відповідних касаційні суди в складі Верховного Суду. Верховний Суд – найвищий суд в системі судоустрою України, єдиний для всіх судових юрисдикцій суд касаційної інстанції. У його складі будуть діяти: Велика палата, Касаційний адміністративний суд; Касаційний господарський суд; Касаційний кримінальний суд; Касаційний цивільний суд.

На сьогодні до Верховного Суду за результатами конкурсу призначено 113 суддів. До складу кожного касаційного суду входять судді відповідної спеціалізації. У кожному касаційному суді будуть створені судові палати з розгляду окремих категорій справ. Головою ВС обрано Валентина Данішевська, яка керувала «Центром комерційного права», її заступником обрано Богдана Львів, який раніше обіймав посаду голови ВГСУ. Секретарем Пленуму ВС став Дмитро Луспеник, який вже був суддею ВСУ, а потім займав посаду секретаря Пленуму ВССУ.

ЮрЛіга


Поділіться з друзями - підтримайте проект
X