Головна » Бухгалтеру » Консультації » Подання до контролюючого органу інформації про закриття об’єкту оподаткування чи об’єкту, пов’язаного з оподаткуванням
Консультації

Подання до контролюючого органу інформації про закриття об’єкту оподаткування чи об’єкту, пов’язаного з оподаткуванням

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Зверніть увагу,  що відповідно до  п. 8.1 розд. VIIІ Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 №1588 (у редакції наказу Мінфіну від 22.04.2014 №462), платник податків зобов’язаний повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючий орган за основним місцем обліку у порядку, встановленому цим розділом.

Подається повідомлення про об’єкти оподаткування та об’єкти пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП на протязі 10 робочих днів після їх реєстрації, створення або відкриття до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків.

Повідомлення за формою №20-ОПП платники податків, які уклали з відповідним контролюючим органом договір про визнання електронних документів, можуть подати засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством (п. 8.4 розд. VIII Порядку).

У випадку закриття об’єкта оподаткування чи об’єкта, пов’язаного з оподаткуванням або через який провадиться діяльність, повідомлення за формою №20-ОПП з оновленою інформацією про об’єкт оподаткування, який закрито, подається протягом 10 робочих днів після його закриття до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків.

При закритті об’єкта оподаткування чи об’єкта, пов’язаного з оподаткуванням, або через який провадиться діяльність, у тому числі внаслідок припинення діяльності платника податків, повідомлення за формою №20-ОПП подається з оновленою інформацією про такий об’єкт, при цьому розділ 3 повідомлення за формою №20-ОПП заповнюється одним рядком таким чином:

– у графі 2 «Код ознаки надання інформації» вказується значення «6 – закриття об’єкта оподаткування»;

– графи 3-10 заповнюються згідно з пам’яткою для заповнення розділу 3 повідомлення за формою № 20-ОПП, передбаченою у додатку до повідомлення за ф. № 20-ОПП;

– графа 11 не заповнюється.

за матеріалами ДФС


Поділіться з друзями - підтримайте проект
X