Головна » Бухгалтеру » Консультації » Подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації є фактом підтвердження переходу права на активи, які зазначаються у такій декларації?
Консультації

Подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації є фактом підтвердження переходу права на активи, які зазначаються у такій декларації?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Відповідно до абзацу третього п. 1 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України  подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація) не є окремим спеціальним порядком офіційного визнання або підтвердження державою фактів виникнення, переходу або припинення прав на активи, щодо яких подається така Декларація.

 

ДПС


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

вересень, 2021

X