Головна » Бухгалтеру » Консультації » Подання звітності в паперовому вигляді
Консультації

Подання звітності в паперовому вигляді

Багато платників стикаються із проблемою подання звітності, коли підписання електронного договору іще не відбулось, а строки подання звітів вже спливають. Що в такому випадку робити? Листом від 06.03.2017 року за №4597/6/99-99-08-02-01-15  ДФСУ надала пояснення.

Договір набирає чинності з моменту підписання Сторонами (отримання Квитанції 2) та діє до закінчення строку чинності посилених сертифікатів відкритих ключів.

Відповідно до абзацу третього пункту 49.4 статті 49 Кодексу у разі припинення Договору з підстав, визначених законом, платник податків має право до складення нового Договору подавати податкову звітність в паперовому вигляді у спосіб, визначений підпунктами «а» і «б» пункту 49.3 цієї статті, а саме:

а) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

б) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

Пунктом 5 ст.49 закріплено обовязок зробити це не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації. (лише при надсиланні поштою). При подачі особисто в податковий орган це можна зробити навіть в останній день подання.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Мітки

Пошук від Google

Наша розсилка

Когда долго не убирают урожай, он гниет. Но если все время откладывать дела, их становится только больше

— Пауло Коэльо

Події

Останні пости на форумі

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: