Головна » Бухгалтеру » Консультації » Поновлення податкового кредиту після камеральної перевірки по неправильно оформленим ПН
Консультації

Поновлення податкового кредиту після камеральної перевірки по неправильно оформленим ПН

Поділіться з друзями - підтримайте проект

“Під час документальної перевірки суми ПДВ було виключено зі складу податкового кредиту за податковими накладними, оформленими з порушенням встановлених вимог, чи має право платник ПДВ поновити податковий кредит після отримання від постачальників належно оформлених податкових накладних?”

ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє, що відповідно до п. 198.6 ст. 198 Податкового кодексу України не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв’язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних податковими накладними/розрахунками коригування до таких податкових накладних чи не підтверджені митними деклараціями, іншими документами, передбаченими п. 201.11 ст. 201 ПКУ.

У разі коли на момент перевірки платника податку контролюючим органом суми податку, попередньо включені до складу податкового кредиту, залишаються не підтвердженими зазначеними у абзаці першому цього пункту документами, платник податку несе відповідальність відповідно до ПКУ.

При цьому платник податку не має можливості поновлення податкового кредиту після отримання від постачальників належно оформлених податкових накладних, якщо під час документальної перевірки суми ПДВ було виключено зі складу податкового кредиту за податковими накладними, оформленими з порушенням встановлених вимог, оскільки переоформлення податкової накладної ПКУ не передбачено.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Які обов’язкові реквізити повинен містити фіскальний чек з 01.08.2020 відповідно до наказу Мінфіну від 18.06.2020 № 306, який сформовано РРО, що перебував на обліку в контролюючих органах до набрання чинності цим наказом?

Наша розсилка

Події

жовтень, 2020

X