Головна » Для завантаження » Закони, положення, нормативи » Постанови КМУ » Постанова КМУ від 31 березня 1999 р. N 490 (Про надбавки (польове забезпечення) до тарифних ставок і посадових окладів працівників)
Постанови КМУ

Постанова КМУ від 31 березня 1999 р. N 490 (Про надбавки (польове забезпечення) до тарифних ставок і посадових окладів працівників)

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 31 березня 1999 р. N 490
Київ
 
Про надбавки (польове забезпечення) до тарифних ставок і посадових окладів працівників, направлених для виконання монтажних, налагоджувальних, ремонтних і будівельних робіт, та працівників, робота яких виконується вахтовим методом, постійно проводиться в дорозі або має роз’їзний (пересувний) характер

( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1480 ( 1480-99-п ) від 13.08.99 )
Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
 
1. Установити, що підприємства, установи, організації самостійно встановлюють надбавки (польове забезпечення) до тарифних ставок і посадових окладів працівників, направлених для виконання монтажних, налагоджувальних, ремонтних і будівельних робіт, та працівників, робота яких виконується вахтовим методом, постійно проводиться в дорозі або має роз’їзний (пересувний) характер, у розмірах, передбачених колективними договорами або за погодженням із замовником.
 
Граничні розміри надбавок (польового забезпечення) працівникам за день не можуть перевищувати граничні норми витрат, установлених Кабінетом Міністрів України для відряджень у межах
України.
 
( Абзац другий пункту 1 в редакції Постанови КМ N 1480 ( 1480-99-п ) від 13.08.99 )
 
2. У разі коли робота працівників постійно проводиться в дорозі або має роз’їзний характер за межами України, граничні розміри надбавок працівникам за день не можуть перевищувати 80 відсотків граничних норм добових витрат, установлених для відряджень за кордон Кабінетом Міністрів України.
( Абзац першийпункту 2 в редакції Постанови КМ N 1480 ( 1480-99-п ) від 13.08.99 )
 
Термін перебування за кордоном визначається згідно з відмітками органів прикордонного контролю або відповідно до затверджених графіків руху транспортних засобів.
 
Під час перерахунку сум надбавок в іноземну валюту застосовується прогнозний офіційний курс обміну національної валюти України до долара США на відповідний рік.
 
( Абзац третійпункту 2 в редакції Постанови КМ N 1480 ( 1480-99-п ) від 13.08.99 )
 
За час проїзду територією України такі надбавки не можуть перевищувати граничних норм добових витрат, що встановлені для відряджень у межах України.
 
3. Витрати на проїзд до місця відрядження і назад, а також на наймання житлового приміщення зазначеним працівникам відшкодовуються в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України для відряджень у межах України і за кордон.
( Пункт 3 в редакції Постанови КМ N 1480 ( 1480-99-п ) від 13.08.99 )
 
4. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 7 травня 1998 р. N 638 ( 638-98-п ) “Про надбавки (польове забезпечення) до тарифних ставок і посадових окладів працівників, направлених для виконання монтажних, налагоджувальних, ремонтних і будівельних робіт, та працівників,
робота яких виконується вахтовим методом, постійно проводиться в дорозі або має роз’їзний (пересувний) характер” (Офіційний вісник України, 1998 р., N 19, ст. 698).

Прем’єр-міністр України                                                                                       В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Інд. 26
9 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X