Головна » Для завантаження » Закони, положення, нормативи » Постанови НБУ » ПОСТАНОВА НБУ від 2.01.2019 року N 5(визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті)
Постанови НБУ

ПОСТАНОВА НБУ від 2.01.2019 року N 5(визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті)

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 січня 2019 року N 5

Про затвердження Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Правління Національного банку України
 від 6 лютого 2019 року N 35

 

(Граничні строки розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів, визначені в пункті 21 розділу II Положення, затвердженого цією постановою, поширюються на незавершені операції резидента з експорту та імпорту товарів, за якими до 7 лютого 2019 року не встановлено банком порушення 180-денного строку розрахунків (або строків, визначених у висновках центрального органу виконавчої влади з питань економічної політики, виданих на перевищення встановлених законодавством України строків розрахунків), згідно з постановою Правління Національного банку України від 2 січня 2019 року N 7) 

Відповідно до статей 6, 7, 7 1, 15, 28, 30, 33, 44, 45, 46, 48, 56, 71 Закону України “Про Національний банк України”, статті 99 Конституції України, статей 2, 6, 9, 12, 13, 16 Закону України “Про валюту і валютні операції” Правління Національного банку України постановляє:

1. Затвердити Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті (далі – Положення), що додається.

2. Запровадити заходи захисту, визначені Положенням.

3. На час дії Положення інші нормативно-правові акти Національного банку України діють у частині, що не суперечить Положенню.

4. Департаменту відкритих ринків (Пономаренко С. В.) після офіційного опублікування довести до відома банків України інформацію про прийняття цієї постанови.

5. Постанова набирає чинності з дня введення в дію Закону України “Про валюту і валютні операції”.

 

Голова

Я. Смолій

10 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X