Головна » Бухгалтеру » Консультації » Повернення коштів з бюджету та реєстраційний ліміт - позиція ДФС
Консультації

Повернення коштів з бюджету та реєстраційний ліміт - позиція ДФС

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Час читання:2 хвилин
Print Friendly, PDF & Email

ДФС України у своїй індивідуальній податковій консультації від 04.10.2017 № 2126/6/99-99-12-03-01-15/ІПК роз’яснила  порядк обчислення реєстраційного ліміту в системі електронного адміністрування ПДВ при поверненні надмірно сплаченого ПДВ.

 

ДФС зазначила, що реєстраційна сума обчислюється за формулою, передбаченою пунктом 200-1.3 статті 200-1 ПКУ, з використанням показників, передбачених пунктами 34 та 34-1 підрозділу 2 розділу ХХ ПК України.

Проте сума надмірно сплаченого ПДВ, який в обов’язковому порядку повертається на електронний рахунок в СЕА, не збільшує реєстраційний ліміт. Водночас вищезазначене правило не поширюється на надмірно сплачену суму ПДВ, яка була повернута на електронний рахунок з 01.01.2016 по 01.01.2017, якщо платником ПДВ була подана до контролюючого органу відповідна заява в порядку, передбаченому пунктом 53 підрозділу 2 розділу ХХ ПК України.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  ЛИСТ від 17.02.2015 р. № 5292/7/99-99-19-03-02-17 ДФС "Про податок на додану вартість"

Наша розсилка

Випадкова цитата

Начинайте с малого. Если дела пойдут, наращивайте большую позицию

Повернення коштів з бюджету та реєстраційний ліміт – позиція ДФС

Час читання: 1 min
0

Поділитися з другом