Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Повідомлення за формами № 17-ОПП, № 20-ОПП, № 1-ОПП подаватимуться електронно
Новини законодавства

Повідомлення за формами № 17-ОПП, № 20-ОПП, № 1-ОПП подаватимуться електронно

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Платники податків, які уклали з відповідним контролюючим органом договір про визнання електронних документів, можуть подати заяву за формою № 17-ОПП засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Заява за формою № 17-ОПП може бути подана як до контролюючого органу за неосновним місцем обліку, так і до контролюючого органу за основним місцем обліку.

У разі подання заяви за формою № 17-ОПП до контролюючого органу за неосновним місцем обліку платник податків у розділі 3 заяви може зазначити контролюючий орган, до якого подається заява, й обрати адміністративно-територіальні одиниці (за місцезнаходженням об’єктів оподаткування), котрі обслуговуються таким органом.

За умови подання заяви за формою № 17-ОПП до контролюючого органу за основним місцем обліку платник податків у розділі 3 заяви може зазначити всі контролюючі органи, у яких бажає стати на облік за неосновним місцем обліку, й обрати адміністративно-територіальні одиниці (за місцезнаходженням об’єктів оподаткування), котрі обслуговуються такими органами.

До того ж узяття на облік за неосновним місцем обліку здійснюється на підставі:

  • повідомлення про об’єкти оподаткування чи об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою № 20-ОПП, та якщо в такому повідомленні платник податків визначив контролюючий орган, у якому бажає стати на облік за неосновним місцем обліку за місцезнаходженням відповідного об’єкта оподаткування;
  • заяви за формою № 5-ОПП, поданої нотаріусом, та якщо в такій заяві платник указав про бажання стати на облік за неосновним місцем обліку в контролюючому органі за місцезнаходженням робочого місця.

У разі якщо платник податків визначив контролюючий орган, у якому бажає стати на облік за неосновним місцем обліку, у повідомленні за формою № 20-ОПП або заяві за формою № 5-ОПП, платник податків звільняється від обов’язку подання до контролюючого органу заяви за формою № 17-ОПП.

Читати по темі:  НАКАЗ МінСоцПолітики від 16.11.2016 р. № 1339

загрузка...

Платники податків також можуть подати повідомлення за формою № 20-ОПП засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Це ж стосується й заяви за формою № 1-ОПП із позначкою «Відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку».

Класифікатор об’єктів адміністративно-територіального устрою оприлюднюється на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері статистики.

Відповідні новації містяться в наказі Мінфіну від 21.12.2016 р. № 1125, який уносить зміни до Порядку обліку платників податків і зборів. Зміни запрацюють із 19.03.2017 р.

Також викладено в новій редакції форми документів:

  • довідка про взяття на облік платника податків  (форма № 4-ОПП);
  • заява  (для юридичних осіб і відокремлених підрозділів)  (форма № 1-ОПП);
  • заява  (для самозайнятих осіб) (форма № 5-ОПП);
  • повідомлення про взяття на облік за неосновним місцем обліку (форма № 16-ОПП);
  • повідомлення про об’єкти оподаткування чи об’єкти, котрі пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (форма № 20-ОПП).

Джерело: Інтерактивна бухгалтерія

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

Notify of
avatar
wpDiscuz

Наша розсилка

Розшукуємо авторів

Випадкова цитата

Ничто никогда не строится в срок и в пределах сметы

Повідомлення за формами № 17-ОПП, № 20-ОПП, № 1-ОПП подаватимуться електронно

Час читання: 5 min
0

Поділитися з другом