Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Проект Мінфіна: Нова податкова накладна та чергові зміни до декларації з ПДВ
Новини законодавства

Проект Мінфіна: Нова податкова накладна та чергові зміни до декларації з ПДВ

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Мінфін розробив, а ДФСУ оприлюднила, проект наказу (завантажити), яким затверджуються в новій редакцї:

1) Податкова накладна та порядок її заповнення

Зміни зумовлені набранням чинності з 1 січня 2017 року Закону №1797, яким внесено ряд змін до порядку складання податкової накладної. Зокрема:

  • надано можливість складання не пізніше останнього дня місяця зведеної податкової накладної на суму перевищення бази оподаткування над фактичною ціною, визначену окремо по кожній операції з постачання товарів/послуг ;
  •  встановлено код товару згідно з УКТ ЗЕД та код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг обов’язковими реквізитами податкової накладної на всі без виключення операції з постачання товарів/послуг.

Розрахунок коригування

Зміни до форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної

 

2) Звітність з ПДВ та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість

Як відомо, з 1 січня 2017 року втратила чинність стаття 209 ПКУ, що регламентувала спеціальний режим оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства. Натомість Законом № 1791 передбачено надання бюджетних дотацій сільськогосподарським товаровиробникам, внесених до Реєстру отримувачів бюджетної дотації відповідно до Закону  №1877-IV .

З цією метою передбачено затвердження додатку до декларації з ПДВ, у якому сільськогосподарські товаровиробники — платники ПДВ зазначатимуть розрахунок податкових зобов’язань позитивної різниці між сумою податкових зобов’язань звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту звітного (податкового) періоду з цього податку за результатами діяльності за операціями, визначеними статтею 16-1 Закону №1877, протягом звітного (податкового) періоду, а також розрахунок питомої ваги вартості сільськогосподарських товарів, поставлених протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів (місяців).

Форма податкової декларації з податку на додану вартість

Зауваження та пропозиції до проекту наказу приймаються упродовж одного місяця з дати його оприлюднення (тобто до 09.03.2017 р.) на адресу розробника:

  • поштову – 04655, МПС, м. Київ – 53, Львівська площа, 8, Державна фіскальна служба України, Департамент методологічної та нормотворчої роботи;
  • електронну – m.temruk@sfs.gov.ua
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Наша розсилка

Опитування

Нужен ли на вашем предприятии "Платежный календарь"

Платежный календарь представляет собой плановый финансовый документ, обеспечивающий ежедневное управление поступлением и расходованием денежных средств предприятия.

Випадкова цитата

Небывалая толщина этого отчета защищала его от опасности быть прочитанным

Проект Мінфіна: Нова податкова накладна та чергові зміни до декларації з ПДВ

Час читання: 6 min
0

Поділитися з другом