Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Позитивні зміни та покращення державного сервісу…
Ініціативи законотворців

Позитивні зміни та покращення державного сервісу…

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Відповідно до звернення Комітету, ДПС України разом із ПФУ суттєво доопрацьовали свої інформаційно-телекомунікаційні системи, що дозволило забезпечити приймання та обробку об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ, з урахуванням різних способів такого подання.

На веб-порталі ДПС України розміщено електронні форми об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ з додатками для забезпечення можливості його формування в електронному вигляді з використанням будь-якого програмного забезпечення, яке платник може обрати на власний розсуд.

Водночас, для мінімізації помилок платників при складанні та поданні звітності з 01.04.2021р. ДПС України забезпечила платникам можливість використовувати «Електронний кабінет» та Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності . Також на офіційному веб-порталі ДПСУ розміщено роз’яснення  щодо заповнення уточнюючого додатку 4ДФ до звітності.

Варто зазначити, що з 01.04.2021, крім об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ, ДПС України було запроваджено подання 12 нових основних електронних форм податкової звітності та 106 додатків до них.

Як бачимо, постійна взаємодія та діалог Комітету з іншими органами влади призводить до позитивних змін, які спрямовані на покращення державного сервісу.

 

Д.Гетманцев

28 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X