Головна » Бухгалтеру » Консультації » Позиція держорганів – відпустки 2017
Консультації

Позиція держорганів – відпустки 2017

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email
Назва держоргану Питання Суть роз’яснення
Управління Держпраці у Хмельницькій області Складаємо графік відпусток на 2017 рік Черговість надання відпусток визначається графіком, який затверджується роботодавцем за погодженням з виборним органом первинної профспілки (профспілковим представником) чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом і доводиться до відома всіх працівників.
Управління Держпраці у Кіровоградській області За бажанням працівника частину відпустки можна замінити грошовою компенсацією За бажанням працівника після використання ним за робочий рік, за який надається відпустка, 24 календарних днів щорічної відпустки, за решту днів невикористаної щорічної відпустки за цей самий робочий рік може бути виплачено грошову компенсацію.
Управління Держпраці у Івано-Франківській області Як при звільненні працівника утримати кошти за невідпрацьовані дні відпустки, якщо заробітку немає? Таким чином, не передбачено повернення працівником підприємству зайво виплачених коштів, крім випадків, встановлених ст.127 КЗпП України, ст.1215 ЦКУ.
Управління Держпраці у Івано-Франківській області Порядок і умови надання щорічних відпусток За домовленістю сторін відпустку можна планувати частинами. При поділі відпустки на частини варто враховувати, що одна основна безперервна її частина має становити не менше 14 календарних днів.
Лист Мінсоцполітики від 05.08.2016 р. N 438 Щодо надання соціальних відпусток жінці, яка має дітей Лише за умови надання довідки з місця роботи матері дитини згідно зі встановленими законодавством вимогами статтею 2 Закону України “Про відпустки” гарантовано право батька дитини, бабусі, діда чи інших родичів, які фактично доглядають за дитиною, на отримання відпустки визначеної тривалості із збереженням на її період місця роботи (посади), допомоги у випадках, передбачених цим Законом.
Управління Держпраці у Дніпропетровській області Надання вiдпустки на новому мiсцi роботи переведеному працівнику При наданнi вiдпустки на новому мiсцi роботи днi щорiчної вiдпустки, яка надається за перiод роботи на попередньому мiсцi роботи, оплачуються iз суми компенсацiї, яка перерахована на нове мiсце роботи.
Управління Держпраці у Хмельницькій області Відпустка в зв’язку із вагітністю, пологами і доглядом за дитиною На підставі медичного висновку жінкам надається відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами тривалістю 70 календарних днів до пологів і 56 днів ― після пологів. Тривалість відпустки обчислюється сумарно, тобто жінці надається відпустка загальною тривалістю 126 днів. Це означає, що післяпологова частина відпустки коригується у випадку, якщо відпустка до пологів виявилася більше чи менше встановленої тривалості.
Управління Держпраці у Кіровоградській області Про порядок надання відпусток За сімейними обставинами та з інших причин працівнику може надаватися відпустка без збереження заробітної плати на термін, обумовлений угодою між працівником та власником або уповноваженим ним органом, але не більше 15 календарних днів на рік.
Управління Держпраці в Івано-Франківській області Щодо тривалості відпусток без збереження зарплати та відповідальності за їх порушення Основною підставою для надання такої відпустки має бути: згода сторін, сімейні обставини та інші причини, а також тривалість не більше 15 календарних днів на рік
Управління Держпраці у Кіровоградській області Щорічні відпустки: порядок надання та компенсації Чинне законодавство не містить заборони працівникові використовувати щорічні відпустки, які йому не було своєчасно надано роботодавцем за попередні роки, а в разі звільнення, незалежно від підстав, йому має бути виплачено компенсацію за всі невикористані дні щорічних відпусток.
19 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X