Taking too long? Close loading screen.
Вітаємо Вас на нашому порталі
Головна » Бухгалтеру » Консультації » Позиція держорганів - відпустки 2017
Консультації

Позиція держорганів - відпустки 2017

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Час читання:5 хвилин
Print Friendly, PDF & Email
Назва держоргануПитанняСуть роз’яснення
Управління Держпраці у Хмельницькій областіСкладаємо графік відпусток на 2017 рікЧерговість надання відпусток визначається графіком, який затверджується роботодавцем за погодженням з виборним органом первинної профспілки (профспілковим представником) чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом і доводиться до відома всіх працівників.
Управління Держпраці у Кіровоградській областіЗа бажанням працівника частину відпустки можна замінити грошовою компенсацієюЗа бажанням працівника після використання ним за робочий рік, за який надається відпустка, 24 календарних днів щорічної відпустки, за решту днів невикористаної щорічної відпустки за цей самий робочий рік може бути виплачено грошову компенсацію.
Управління Держпраці у Івано-Франківській областіЯк при звільненні працівника утримати кошти за невідпрацьовані дні відпустки, якщо заробітку немає?Таким чином, не передбачено повернення працівником підприємству зайво виплачених коштів, крім випадків, встановлених ст.127 КЗпП України, ст.1215 ЦКУ.
Управління Держпраці у Івано-Франківській областіПорядок і умови надання щорічних відпустокЗа домовленістю сторін відпустку можна планувати частинами. При поділі відпустки на частини варто враховувати, що одна основна безперервна її частина має становити не менше 14 календарних днів.
Лист Мінсоцполітики від 05.08.2016 р. N 438Щодо надання соціальних відпусток жінці, яка має дітейЛише за умови надання довідки з місця роботи матері дитини згідно зі встановленими законодавством вимогами статтею 2 Закону України "Про відпустки" гарантовано право батька дитини, бабусі, діда чи інших родичів, які фактично доглядають за дитиною, на отримання відпустки визначеної тривалості із збереженням на її період місця роботи (посади), допомоги у випадках, передбачених цим Законом.
Управління Держпраці у Дніпропетровській областіНадання вiдпустки на новому мiсцi роботи переведеному працівникуПри наданнi вiдпустки на новому мiсцi роботи днi щорiчної вiдпустки, яка надається за перiод роботи на попередньому мiсцi роботи, оплачуються iз суми компенсацiї, яка перерахована на нове мiсце роботи.
Управління Держпраці у Хмельницькій областіВідпустка в зв'язку із вагітністю, пологами і доглядом за дитиноюНа підставі медичного висновку жінкам надається відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами тривалістю 70 календарних днів до пологів і 56 днів ― після пологів. Тривалість відпустки обчислюється сумарно, тобто жінці надається відпустка загальною тривалістю 126 днів. Це означає, що післяпологова частина відпустки коригується у випадку, якщо відпустка до пологів виявилася більше чи менше встановленої тривалості.
Управління Держпраці у Кіровоградській областіПро порядок надання відпустокЗа сімейними обставинами та з інших причин працівнику може надаватися відпустка без збереження заробітної плати на термін, обумовлений угодою між працівником та власником або уповноваженим ним органом, але не більше 15 календарних днів на рік.
Управління Держпраці в Івано-Франківській областіЩодо тривалості відпусток без збереження зарплати та відповідальності за їх порушенняОсновною підставою для надання такої відпустки має бути: згода сторін, сімейні обставини та інші причини, а також тривалість не більше 15 календарних днів на рік
Управління Держпраці у Кіровоградській областіЩорічні відпустки: порядок надання та компенсаціїЧинне законодавство не містить заборони працівникові використовувати щорічні відпустки, які йому не було своєчасно надано роботодавцем за попередні роки, а в разі звільнення, незалежно від підстав, йому має бути виплачено компенсацію за всі невикористані дні щорічних відпусток.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

шестнадцать − 13 =

Наша розсилка

Випадкова цитата

Багатьом не подобаються зміни, але ми повинні навчитися приймати їх. Особливо якщо альтернатива змінам — це катастрофа

Позиція держорганів – відпустки 2017

Час читання: 5 min
0

Поділитися з другом