Taking too long? Close loading screen.
Вітаємо Вас на нашому порталі
Головна » Бухгалтеру » Консультації » Скасування посилених сертифікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису та їх отримання.
Консультації

Скасування посилених сертифікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису та їх отримання.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Час читання:4 хвилин
Print Friendly, PDF & Email
Регламентом Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту (далі - Центр) встановлений вичерпний перелік підстав скасування (відкликання) посилених сертифікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису. Звертаємо увагу, що сертифікат автоматично скасовується Центром, без надання окремого повідомлення заявнику (підписувачу), у випадку закінчення строку його чинності або не поновлення заблокованого сертифікату протягом 30 календарних днів. Окрім того, сертифікат може скасовуватися і за письмовою заявою, без додаткового повідомлення, у випадках:- припинення діяльності суб’єкта господарювання – заявника;- розірвання підписувачем трудового договору з юридичною особою – заявником;- компрометації особистого ключа;- за заявою заявника або його уповноваженого представника. Також допустима дострокова ліквідація Центром сертифікату ключа, з письмовим або електронним повідомленням заявника, у разі набрання законної сили рішенням суду про скасування посиленого сертифіката ключа, визнання підписувача недієздатним за рішенням суду або надання заявником недостовірних даних, припинення (розірвання) договору з заявником.Одним із випадків передчасного призупинення дії сертифікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису без надсилання повідомлення, є  смерть підписувача або оголошення його померлим за рішенням суду.Варто нагадати, у разі зміни відомостей, зазначених у посиленому сертифікаті, в т. ч. найменування юридичної особи, платнику необхідно скасувати посилені сертифікати ЕЦП (з попередніми відомостями, зазначеними у посиленому сертифікаті) та сформувати нові посилені сертифікати з актуальними даними клієнта. Додамо, скасовані сертифікати поновленню не підлягають.Загалом, інформація про усі скасовані сертифікати автоматично заноситься до Списку відкликаних сертифікатів, який публікується на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД (http://www.acskidd.gov.ua) та є доступним кожному користувачу.Тут же можна отримати детальну інформацію стосовно отримання безкоштовних ключів.Зазначимо, що всі платники податків можуть отримати безоплатні ключі в будь-якому податковому органі, котрий знаходиться в межах області, де вони є зареєстровані.  Не обов'язково звертатись саме до органу за місцем реєстрації. Крім того, звертаємо увагу на заповнення реєстраційної картки. На офіційному сайті, наведені приклади заповнення, однак, додаток заповнюється тільки у разі, коли підписантів більше ніж 2. В іншому випадку додаток до реєстраційної картки не заповнюється та не подається, навіть порожнім.
Читати по темі:  Зарплату за минулий місяць виплатили в поточному. Нюанси відображення в 1ДФ
Крім того, зовсім не обов'язково надавати саме нотаріально завірену копію довіреності на отримання ключів, можна просто показати оригінал нотаріальної довіреності а копію надати просту, не завірену зовсім.Уважно заповнюйте реєстраційні картки та додаток (при необхідності), виправлення не допустимі. Заповнюється або друком, або друкованими літерами від руки.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Наша розсилка

Події

21
Ноя
00:00

Вебинар “И снова проверки: кто, на каких основаниях может проверять предприятия, как подготовиться и пройти” 21.11.17

Скасування посилених сертифікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису та їх отримання.
21
Ноя
14:00 - 15:00

Вебинар “”Изменения в предоставлении и расчете пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам” 21.11.17

Скасування посилених сертифікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису та їх отримання.

Випадкова цитата

Если вы тратите слишком много времени на размышления, вы никогда это не сделаете

Скасування посилених сертифікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису та їх отримання.

Час читання: 4 min
0

Поділитися з другом