Слишком долгая загрузка. Просто закройте это окно
Вітаємо Вас на нашому порталі
Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства
Новини законодавства

Президент підписав Закон про електронну комерцію

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Час читання:3 хвилин
Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 25 вересня 2015 року, Президент України Петро Порошенко підписав  Закон України «Про електронну комерцію». Про це йдеться на офіційному сайті Президента.

Цей Закон № 675-VIII, який Верховна Рада України ухвалила 3 вересня 2015 року, запроваджує правові вимоги та механізми дистанційного укладення й виконання правочинів із застосуванням електронних інформаційно-комунікаційних засобів і технологій, що дасть можливість гарантувати законність, прозорість та достовірність таких операцій та, в свою чергу, прискорить інтеграційні процеси у світовий інформаційний простір.

Зокрема, Закон:

 

  • запроваджує низку визначень, що застосовуватимуться у сфері правових відносин із електронними правочинами;
  • визначає правовий статус покупця та продавця товарів, робіт, послуг в електронній комерції;
  • встановлює обов’язок для продавця, який поширив інформацію про товар, роботу, послугу розкривати та забезпечити прямий, простий, стабільний доступ до інформації про повне його найменування та місцезнаходження, відомості про ліцензію, у разі її обов’язковості, інформацію щодо включення у вартість товару, роботи, послуги податків, вартість доставки.

Крім того, встановлюється обов’язок для всіх учасників відносин у сфері електронної комерції захищати персональні дані, що стали їм відомі з електронних документів (повідомлень) під час здійснення електронних правочинів, у порядку, передбаченому Законом України «Про захист персональних даних».

Підписаний Президентом України Закон враховує основні принципи захисту прав споживачів, що визначається законодавством України, та прирівнює електронний правочин за правовими наслідками до договору, укладеному в письмовій формі.

Цей Закон має наблизити українське законодавство до європейських стандартів у сфері інноваційних технологій та електронної торгівлі.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  ДФС надала реквізити рахунків для сплати податку на прибуток великими платниками податків

1 Comment

Клікніть, щоб прокоментувати

пятнадцать − 2 =

  • Основною метою нового Закону про електронну комерцію є прагнення прирівняти електронні угоди до письмових документів. Але не зрозуміло, чи раніше розповсюджувався закон про захист прав споживачів на такі угоди чи ні? Виходить, що такі угоди незахищені?

Наша розсилка

Події

Випадкова цитата

Видение без действия — это мечта.
Действие без видения — это кошмар.

Президент підписав Закон про електронну комерцію

Час читання: 2 min
1

Поділитися з другом