Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Президент ветував закон про єдиний рахунок для податків (із «тютюновою» правкою)
Ініціативи законотворців

Президент ветував закон про єдиний рахунок для податків (із «тютюновою» правкою)

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Президент Володимир Зеленський ветував законопроект №1049 про введення єдиного рахунку для сплати податків і зборів, який також регулює встановлення торговельної націнки на сигарети. Про це свідчать дані на сайті Верховної Ради, — передає «Економічна правда».

«Повернуто з пропозиціями президента», — йдеться на сайті Ради.

Наразі пропозиції президента до закону не опубліковані.

Нагадаємо, що 4 жовтня ВР прийняла у цілому законопроект №1049 «Про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

За день до голосування групою народних депутатів було внесено поправку №8, якою регулюються торговельні націнки на сигарети для дистрибуції.

Суть поправки зводиться до встановлення торговельної націнки (так званої, «маржі») на сигарети для оптової та роздрібної торгівлі на рівні 7% та 13% від максимальної роздрібної ціни відповідно.

Керівники компаній-членів асоціації «Укртютюн» заявляли, що наслідком введення торговельної націнки на сигарети для оптової та роздрібної торгівлі може стати закриття фабрик та втрата 50 тисяч робочих місць у тютюновій індустрії.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Приватні дитсадки можуть організовувати не тільки юрособи, а відтепер і ФОПи!

Наша розсилка

Події

липень, 2020

X