Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Президент ветував закон про єдиний рахунок для податків (із «тютюновою» правкою)
Ініціативи законотворців

Президент ветував закон про єдиний рахунок для податків (із «тютюновою» правкою)

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Президент Володимир Зеленський ветував законопроект №1049 про введення єдиного рахунку для сплати податків і зборів, який також регулює встановлення торговельної націнки на сигарети. Про це свідчать дані на сайті Верховної Ради, – передає “Економічна правда”.

“Повернуто з пропозиціями президента”, – йдеться на сайті Ради.

Наразі пропозиції президента до закону не опубліковані.

Нагадаємо, що 4 жовтня ВР прийняла у цілому законопроект №1049 “Про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”.

За день до голосування групою народних депутатів було внесено поправку №8, якою регулюються торговельні націнки на сигарети для дистрибуції.

Суть поправки зводиться до встановлення торговельної націнки (так званої, “маржі”) на сигарети для оптової та роздрібної торгівлі на рівні 7% та 13% від максимальної роздрібної ціни відповідно.

Керівники компаній-членів асоціації “Укртютюн” заявляли, що наслідком введення торговельної націнки на сигарети для оптової та роздрібної торгівлі може стати закриття фабрик та втрата 50 тисяч робочих місць у тютюновій індустрії.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X