Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Примирення можливе — інших варіантів і бути не може! Трудові спори
Ініціативи законотворців

Примирення можливе — інших варіантів і бути не може! Трудові спори

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Народним депутатам  пропонується ухвалити зімни до законодавства, стосовно посилення відповідальності в тому числі і посадових осіб держорганів, за невиконання чи неналежне виконання своїх посадових обов’язків у вирішення трудових спорів у частині їх примирних процедур. Мова іде про Законопроект № 6627 Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та деяких інших законодавчих актів України (щодо відповідальності за порушення законодавства про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів). Котрий був затверджений комітетом Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної   діяльності та рекомендований до прийняття.

Зауважимо, що цей Законопроект не єдиний, котрий посилює відповідальність саме посадових осіб держорганів. Ми вже писали про це. Саме персональна відповідальність держслужбовців — найболючише питання справедливості та неупередженості держорганів.

Зокрема в Проекті закону передбачена відповідальність за такі порушення:

 1. Ухилення сторін колективного трудового спору (конфлікту) від утворення примирних органів або від участі в примирних процедурах (примирної комісії, трудового арбітражу)
 2. Невиконання сторонами або їх представниками зобов’язань за протоколом та/або угодою, досягнутою в результаті примирних процедур (примирної комісії, трудового арбітражу)
 3. Порушення законодавства посадовими особами центральних та місцевих органів виконавчої влади про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) в частині ухилення  від утворення примирних органів
 4. Невиконання законних вимог посадових осіб державного органу, що сприяє врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів), щодо усунення порушень законодавства про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) або створення перешкод для діяльності цього органу

Дані поручення тягнуть за собою накладення адміністративного штрафу від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.(8500 — 17000 грн)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

один × два =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Неопределенность и риск — главная трудность и главный шанс бизнеса.

— Дэвид Хертц, американский математик и аналитик

Події

Останні пости на форумі

Ми в Instagram

 • 24
  2 недели ago by buh24comua #бухгалтер24
 • 24
  2 недели ago by buh24comua #Б24
 • 24
  2 недели ago by buh24comua #Б24 #цитатадня

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: