Головна » Юристу » Юридичні консультації » Присутність адвокатів при слідчих діях, котрі проводять фіскали - завадити неможна!
Консультації Юридичні консультації

Присутність адвокатів при слідчих діях, котрі проводять фіскали - завадити неможна!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Print Friendly, PDF & Email

Вчора, на совоїй сторінці у Фейсбук, начальник слідчого управління, полковник податкової міліції, С.В. Солодченко опублікував Лист адресований начальникам слідчих управлінь та відділів фінрозслідувань ДПІ у районах ГУ ДФС в Києві, начальникам відділів апарату СУ ФР ГУ ДФС в Києві.

Полковник податкової міліції, С.В.Солодченко вимагає організувати чіткий контроль за ходом розслідування кримінальних проваджень підлеглими та невідкладно вжити належних заходів до недопущення фактів незаконної відмови адвокатам в участі у слідчих та інших процесуальних діях. Про кожен випадок недопущення адвокатів до участі у слідчих діях слід рапортом керівника слідчого підрозділу інформувати слідче управління фінансових розслідувань (відповідного зонального слідчого).

 

Ссилаючись на випадок, котрий стався під час обшуку слідчим слідчого управління фінансових розслідувань ДПІ у Шевченківському районі м. Києва, саме коли і був зафіксований факт недопущення адвоката, пан Солодченко попередив начальників слідчих підрозділів фінансових розслідувань ДПІ у районах ГУ ДФС у м. Києві та начальників апарату СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві про персональну відповідальність за неналежне виконання пунктів вищезгаданої вимоги.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

двадцать + четыре =

Наша розсилка

Випадкова цитата

Начинайте с малого. Если дела пойдут, наращивайте большую позицию

Присутність адвокатів при слідчих діях, котрі проводять фіскали — завадити неможна!

Час читання: 2 min
0

Поділитися з другом