Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Призначення субсидії: змінені форми заяви та декларації, які іще новації?
Ініціативи законотворців Це цікаво

Призначення субсидії: змінені форми заяви та декларації, які іще новації?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Міністерство соціальної політики підготувало зміни до форм Заяви про призначення і надання житлової субсидії в грошовій формі і Декларацію про доходи та витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Декларація доповнена нормами про банківських депозитах і купівлі валюти.

Документ розміщений для обговорення на сайті Федерації профспілок України ( ФПУ ).

Декларація буде доповнена наступними пунктами:

  • Інформація про придбання безготівкової і / або готівкової іноземної валюти, банківських металів на загальну суму, що перевищує 50 тисяч гривень протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії.
  • Відомості про наявність … коштів на депозитних рахунках в розмірі, що перевищує 25-кратний розмір прожиткового мінімуму (зараз прожитковий мінімуму 2270 гривень, – ред.).

Крім того, потрібно буде вказати автомобіль, з дати випуску яких пройшло менше 5 років (зараз потрібно вказувати автомобіль старше 15 років).

Як і зараз, потрібно буде вказати інформацію про витрати на суму понад 50 тисяч гривень. Але цей пункт деталізований, в ньому прописані цінні папери, фінансові інструменти, віртуальні активи тощо.

Залишається в силі пункт про сплату аліментів і відсутності заборгованості по ним.

 

93 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X